Klaudia Włodarczyk: EN | DE - Kursy językowe dla firm i klientów indywidualnych

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Bielany +6)
Łomianki
Legionowo
Izabelin
Faktura VAT

O mnie

Języki obce to moja pasja i sposób na życie. Od wielu lat wspieram swoich klientów - indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych - wykonując tłumaczenia pisemne w wąskich dziedzinach prawa, ekonomii, finansów, marketingu i PR, nowych technologii, telekomunikacji, IT, a coraz częściej również budownictwa, ochrony środowiska i logistyki.

Od jakiegoś czasu spełniam się również jako trenerka języka angielskiego i języka niemieckiego. Organizuję kursy ogólne i specjalistyczne dla osób dorosłych, podczas których łączę trening językowy z treningiem umiejętności poznawczych, szczególnie pamięci. Stosuję metody nauczania oparte na osiągnięciach neurolingwistyki i psycholingwistyki, czyli nauczania przyjaznego dla mózgu, bazujące na wyzwalaniu ciekawości poznawczej uczniów. Oferuję trening językowy obejmujący wszystkie kompetencje językowe: mówienie, pisanie, czytanie ze zrozumieniem i rozumienie ze słuchu, a dla zainteresowanych tłumaczenie. Kładę duży nacisk na komunikatywność i praktyczne zastosowanie języka. Pracuję z autentycznymi materiałami przygotowanymi w oparciu o indywidualne potrzeby uczniów. Oferuję zajęcia od poniedziałku do piątku, w dowolnych godzinach, w zależności od dostępności.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Tłumaczenia Specjalistyczne na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności i poszerzam wiedzę w dziedzinach, w których tłumaczę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach organizowanych przez krajowe i międzynarodowe organizacje zrzeszające profesjonalnych tłumaczy.

W wolnych chwilach sama uczę się kilku nowych języków obcych (hiszpańskiego, rosyjskiego, fińskiego i języków skandynawskich), a zdobyte w ten sposób doświadczenia wykorzystuję w pracy zawodowej. Interesuję się wszelkimi zagadnieniami dotyczącymi badań nad językiem, akwizycji językowej, dwujęzyczności i wielojęzyczności, neurolingwistyki, psycholingwistyki, kognitywistyki i neurodydaktyki.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.