Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Wrocław
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Grafika komputerowacena do ustalenia

Neta

Opis ogłoszenia

Abslowentka Politehcniki Śląskiej Udzieli profesjonalnych korepetycji również online z  z programów, autocad, archicad i artlantisa. Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt. Na zyczenie moge podesłac wizualizacje. Z zawodu jestem architektem wiec znane są mi te programy bowiem uzywam ich na codzień (pracuje w zawodzie). Pomoge studentom w problemach na uczelni, konsultacje projektow, rysunki itd.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.