Kornelia Pawliczek

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Chorzów
Świętochłowice
Zabrze
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język angielski40 - 50 / 60 min

Kornelia Pawliczek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Nie lubisz języka angielskiego, ale musisz go używać? Boisz się komunikować w tym języku? Boisz się, że popełnisz błąd? A może najważniejsze dla Ciebie jest aby Twoje dziecko zrozumiało, że znajomość języka angielskiego to nie tylko obowiązek szkolny, alepodstawowa umiejętność XXI wieku?

Jestem tutaj dla Ciebie!Jestem byłą studentką języków stosowanych angielskiego i francuskiego na UŚ, a także nadal studiuję coaching również na UŚ. Dosyć wcześnie odkryłam u siebie pasję do rozmowy z innymi ludźmi. Dodatkową satysfakcją była dla mnie możliwość rozmawiania z nimi w języku angielskim. Dlatego też swobodnie komunikuję się w tym języku i jestem w stanie pomóc w opanowaniu go. Jeśli jesteś osobą dorosłą, która chce poprawić swoją komunikację w języka angielskim lub jesteś na etapie matury, w gimnazjum czy też w szkole podstawowej to zapraszam do kontaktu. Priorytetem jest dla mnie poznanie osoby, z którą współpracuję i dostosowanie się do jej potrzeb. Wyznaję podejście indywidualne.

Jeśli szukasz kogoś kto lubi to co robi i będzie potrafił Cię zarazić swoim podejściem, a nasze spotkania nie mają być tylko kolejną godziną lekcyjną, na której dowiesz się, że musisz więcej i ciężej pracować lub Twoje dziecko będzie się nudzić - to myślę, że odnajdziemy wspólny język. 

Zapraszam do kontaktu :) Ty powiesz mi czego oczekujesz, a ja zastanowię się w jaki sposób możemy współpracować tak, aby obie strony były zadowolone. 

Kwota z dojazdem za 60minut - 50zł
​​​​​​​Kwota u mnie za 60minut - 40zł

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 09.2018
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Doradztwo filozoficzne i coaching
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2016 - aktualnie
Korepetytor języka angielskiego
Udzielam korepetycji osobom z różnymi potrzebami i w różnym wieku (pomiędzy 5 a 45 lat). Największy nacisk kładę na konwersację i umiejętność wyrażania swoich potrzeb.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
ołówekDodaj opinię
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm miła atmosfera podczas Zajęć. Polecam wszystkim. Zajęcia nie są nudne - super tematy oczywiście w języku angielskim. Polecam

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Świetna atmosfera oraz zadowalające rezultaty. Serdecznie polecam! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Indywidualne podejście do ucznia, ciekawie prowadzone zajęcia oraz przyjemna atmosfera zajęć. Polecam bardzo!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Wszystko zgodne z opisem. Całkowicie indywidualne podejście do ucznia. Ja znalazłem dokładnie to czego szukałem. Pod skrzydłami Pani Kornelii systematycznie poprawiam swój język - lekcje w miłej i przyjemnej atmosferze przy kawie - bez książek, ćwiczeń i szkolnych schematów - tak chciałem i tak mam. Szczerze polecam każdemu.

ołówekDodaj opinię