Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
żeglarstwo40 / 60 min

Michał

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
Jestem studentem studiów magisterskich na Politechnice Gdańskiej, absolwentem Nawigacji na Uniwersytecie Morskim w Gdyni (Oficerem Wachtowym), osobą pracująca na statkach w zagranicznych firmach (posługując się na co dzień językiem angielskim) oraz mieszkałem w Anglii ponad 2 lata.
Z powodu panującej pandemii straciłem swoje stałe źródło dochodów, tak więc postanowiłem dostosować się do panującej sytuacji i w momencie utrudnionego kontaktu z nauczycielami szkolnymi lub akademickimi, przed trudnymi egzaminami lub maturami podzielić się swoją wiedzą, tak jak robiłem to w czasie studiów. Ceny zależą od przedmiotu, lecz nie są one wygórowane, oscylujące wokół 40-50 zł za godzinę (pierwsza lekcja online ZA DARMO - dla każdego to uczciwy układ). Podejmę się tłumaczenia:
- matematyki w każdym wieku (od podstawówki po studia) + konkursy matematyczne,
- nawigacji, urządzeń nawigacyjnych, stateczności oraz innych podobnych przedmiotów ze studiów nawigacyjnych po konsultacji ich zakresu,
- angielskiego (marynistycznego oraz normalnego), poziom szkolny aż do matury + studia
- fizyki na poziomie licealnym (także do matury)
- geografii
Oferuję także pomoc w zakresie prac dyplomowych z dziedziny nawigacji (NIE PISANIE PRACY ZA KOGOŚ, lecz nakierowanie zasugerowanie materiałów, wytłumaczenie, pomoc w sporządzeniu planu pracy itp. - jako oficer wachtowy potrafię wnieść coś do pracy, sprawdzenie merytoryczne i interpunkcyjne). - koszt takich konsultacji oscyluje w rejonach 20zł i jest w pełni legalny, ponieważ dozwolone jest szukanie pomocy przez studenta w pisaniu swojej pracy, a wiadomo, że ciężko mieć kontakt z promotorem w warunkach kwarantanny.
Możliwość dłuższej współpracy Pozdrawiam,
Michał tel: 696 008 407

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.