Młodzi Doktorzy

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków

Opis ogłoszenia

Pani doktor nauk inżynieryjno-technicznych, czynny naukowiec, młody wykładowca akademicki i wielki pasjonat sztuki autoprezentacji, oferuje swoją pomoc w profesjonalnym przygotowaniu prezentacji oraz pomoc w przygotowaniu się do wszelakich wystąpień publicznych (konferencje, seminaria, rozmowy kwalifikacyjne, obrony doktorskie, rozmowy z panelami ekspertów oceniających wnioski grantowe etc.).

Jeżeli szukasz osoby, która pomoże Ci:
- opracować koncept Twojej prezentacji (np. do obrony pracy dyplomowej, doktorskiej, prezentacji na konferencję, prezentacji do rozmów z panelami ekspertów, prezentacji oferty Twojej firmy lub Twojego pomysłu na start-up etc.),
- zwizualizować uzyskane przez Ciebie dane w sposób przejrzysty dla odbiorcy (słuchaczy, studentów lub potencjalnych partnerów do współpracy),
- stworzyć ciekawą wizualnie prezentację na podstawie dostarczonych materiałów źródłowych,· sprawdzić lub przeformatować istniejącą już prezentację lub poster konferencyjny,
- przygotować od podstaw lub przećwiczyć i dopracować kompleksowe wystąpienie (plik prezentacji + tekst mówiony),
- zrozumieć czego oczekuje i co jest w stanie zrozumieć odbiorca Twojej prezentacji,
- dotrzeć swoją prezentacją jednocześnie do ludzi nauki i biznesu/przemysłu,
- przezwyciężyć Twój lęk dotyczący wystąpień publicznych
lub rozwiązać każdy inny problem dotyczący prezentacji swojej osoby, firmy, pomysłu na projekt lub wyników swojej pracy, to jestem osobą, która na pewno jest w stanie Ci pomóc.

Ceny usług zależne są od Twoich potrzeb oraz wkładu pracy, którą będę musiała włożyć, aby idealnie przygotować Twoje wystąpienie. Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą to zachęcam do kontaktu – opisz proszę na czym polega Twój problem i jakiej pomocy oczekujesz. Obiecuję, że do 24h uzyskasz odpowiedź zwrotną.

W razie pilnych pytań skontaktuj się ze mną telefonicznie pod nr 503085069.

Do usłyszenia! :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.