Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa
Kraków
Bydgoszcz
Lublin
Wrocław
Katowice
Poznań

Iga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Iga

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 października 2015

Pani korepetytorka jest nierzetelna (choć wprost należałoby ją nazywać oszustką). W dniu 29.08 br. zgodnie z umową zawartą w tym samym dniu przez Internet dokonałem przelewu środków na wskazane przez tą Panią konto tytułem opłaty za zadania z teorii sterowania. Rozwiązania zadań miały być mi wysłane w ciągu 24 godzin od zaksięgowania przelewu. Rozwiązań tych aż do dnia dzisiejszego nie otrzymałem. Kilkukrotnie wysyłałem maile z przypomnieniem o zadaniach. Chciałbym także zauważyć, że obiecując mi szybkie i terminowe rozwiązanie zadań ta Pani wprowadziła mnie w błąd, a żądając płatności z góry działała w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dopuszczając się w ten sposób przestępstwa oszustwa.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.