Natalia Nowak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Aerodynamika25 - 30 / 60 min

Natalia Nowak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Hej jeżeli matematyka to dla Ciebie czarna magia napisz a wyrozumiała licealistka chętnie Ci pomoże. ;)

Na własnej skórze przekonałam się co to strach przed lekcjami matematyki, ale gwarantuje, że przy odrobinie chęci oraz pracy  da się ją zrozumieć. Jestem tego dobrym przykładem (za rok pisze rozszerzoną maturę:D)

Rozumiem problemy uczniów, bo sama nim jestem. staram się tłumaczyć matemtykę nie jak nauczyciel a jak równy równemu. Dzięki temu staje się ona bardziej przystępna.
 Mój nr:  501463602
*jeżeli nie odbiorę proszę o wyrozumiałość oraz SMSa

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Finanse i rachunkowość
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Dzieki tej pani zdalam 2 klase liceum i nie musze pisac jak bardzo jestem wdzieczna :) zawsze znalazla sposob zeby mi wytlumaczyc cos czego nie rozumiem, oczywiscie cierpliwość grala tu duzą role.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Korepetytorka jest dyspozycyjna, bardzo elastyczna co do doboru godzin. Natalia jest cierpliwa i potrafi dokładnie wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia.
Bardzo serdecznie polecam :D

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Zajęcia są prowadzone w bardzo zrozumiały sposób. Korepetytorka Natalia cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Widać, że na prawdę lubi matematykę, a pomaganie innym daje jej dużo satysfakcji. Jestem bardzo zadowolona z zajęć :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.