Natalia Nowak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź

Natalia Nowak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Natalia Nowak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Finanse i rachunkowość
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Dzieki tej pani zdalam 2 klase liceum i nie musze pisac jak bardzo jestem wdzieczna :) zawsze znalazla sposob zeby mi wytlumaczyc cos czego nie rozumiem, oczywiscie cierpliwość grala tu duzą role.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Korepetytorka jest dyspozycyjna, bardzo elastyczna co do doboru godzin. Natalia jest cierpliwa i potrafi dokładnie wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia.
Bardzo serdecznie polecam :D

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Zajęcia są prowadzone w bardzo zrozumiały sposób. Korepetytorka Natalia cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Widać, że na prawdę lubi matematykę, a pomaganie innym daje jej dużo satysfakcji. Jestem bardzo zadowolona z zajęć :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.