Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk

Opis ogłoszenia

Witam!
Oferuję naukę języka hiszpańskiego, w przyjaznej atmosferze i na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Swoją metodę nauczania tworzę już od paru lat, dostosowując poziom, materiały i tempo indywidualnie do każdego ucznia, pomagając osiągnąć jak najlepsze rezultaty.
Materiały tworzę w dużej części sama, jednak bardzo często odwołuję się do różnych podręczników, książek, stron internetowych.
Jestem bardzo zaangażowana w pracę ucznia, dlatego też udostępniam sprawdzanie prac metodą e-mail, a w razie problemów posiadam szereg różnych ćwiczeń, pomagających opanować materiał.
Jestem otwarta zarówno na konwersacje, jak i na wykonywanie zwykłych ćwiczeń gramatycznych - sposób nauki wybiera sobie zawsze uczeń, dlatego każda propozycja zmiany jest uwzględniana :)
Proponuję zajęcia min. po 2 godziny w tygodniu, jest to minimalne tempo w którym można zaobserwować szybki postęp w nauce.

Dojeżdżam do dzielnic: Przymorze, Oliwa, Żabianka, Wrzeszcz, Nowy Port, Zaspa, Jelitkowo, Brzeźno.
W pozostałych przypadkach zajęcia mogą odbywać się u mnie w domu (Przymorze). Do dyspozycji na miejscu słowniki, pomoce naukowe, mała biblioteczka książek hiszpańskich, internet bezprzewodowy.

Serdecznie zapraszam!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.