Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Wilanów +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie.Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta ręki oraz komunikacji alternatywnej. Posiadam 5letnie doświadczenie jako wychowawca w klasach 1-3 oraz w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Jako artystyczna dusza :) prowadziłam również plastykę i technikę w klasach 4-8. Pomogę w odrabiania prac domowych, przygotowaniu do sprawdzianów, pisaniu i czytaniu. Jestem również do dyspozycji w przypadku uczniów z klas 4-8 przy pomocy w pracach plastycznych czy też technicznych. Pomogę dzieciom z niepełnosprawnością przy utrwalania materiału, nauce pisania i czytania.Bardzo szybko nawiązuje kontakt z uczniami. Lubię z nimi rozmawiać i wspólnie rozwiązywać trudności z jakimi się borykają. Nie wyobrażam sobie innej pracy, niż praca z dziećmi. Dzięki nim nauczyłam się wiele i wiem że nie tylko my dorośli możemy ich czegoś nauczyć ale także oni nas  :)Serdecznie zapraszam do kontaktu, postaram się pomóc jak najlepiej.Pozdrawiam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.