Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Szczecin
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam do nauki włoskiego! Jestem zaangażowanym nauczycielem z ogromem wiedzy i doświadczenia. Mieszkałam we Włoszech dlatego mam pełną płynność językową. Posiadam dużo kompletnych materiałów do ciekawej nauki które na na pewni przyspieszą i ułatwią naszą przygodę. Zajęcia przystosowane do potrzeb ucznia, na każdym poziomie zaawansowania. Moim celem jest komunikacja, dialogi i rozmowa po włosku a później dopiero zasady gramatyczne dzięki czemu zajęcia będą mijały szybko bez nudów i w błyskawicznym tempie będziesz komunikatywny w języku włoskim i zamówisz swoją pierwszą pizzę w neapolitańskiej restauracji :) nauczysz się w pierwszej kolejności mówić, poznasz dużo nowych słówek a także gramatykę i ciekawostki związane z językiem. Jeśli chcesz nauczyć się płynnie mówić, poznać zasady gramatyki i zgłębiać włoską kulturę, zadzwoń żeby umówić się na lekcję!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
Università degli studi di Cagliari
Medycyna
Kursy i szkolenia
06.2022
Egzamin językowy poziomujący
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Natalią. Są one prowadzone w sposób ciekawy i przystępny dla ucznia. Świetna znajomość języka. To wszystko sprawiło, że pokochałam język włoski.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.