Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia

Opis ogłoszenia

Niemiecki od podstaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Poziomy A1, A2, B1, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, studia, niemiecki gospodarczy.

Miejsce zajęć: u nauczyciela (Gdynia Obłuże) lub u ucznia (Gdynia Obłuże, Oksywie, Pogórze, Kosakowo). Możliwe także zajęcia i konsultacje online.

Godziny zajęć: od poniedziałku do piątku po godzinie 17, sobota, niedziela od rana do wieczora, do ustalenia.

Oferuję zajęcia z języka niemieckiego w celu przygotowania to testów, egzaminów, matury, pomoc w nadrabianiu zaległości w szkole, pomoc w odrabianiu prac domowych, sprawdzanie prac pisemnych, także aby polepszyć oceny, poszerzyć słownictwo. Polecam także naukę tego języka dla samego siebie – bardzo dobry trening dla szarych komórek.W trakcie zajęć przerabiane będą ćwiczenia z gramatyki, czytania, wymowy, słuchania, mówienia, wzbogacania słownictwa.Nauka języka obcego wiążę się także z samodzielną pracą – zadawane prace domowe.

Moja znajomość języka niemieckiego potwierdzona jest certyfikatami:
-Wirtschaftsdeutsch international potwierdza znajomość niemieckiego gospodarczego na poziomie C1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i jest uznawany na całym świecie
-OSD Zertifikat B1 potwierdza umiejętność posługiwania się językiem w sytuacjach życia codziennego (praca, szkoła, czas wolny, podróże itd.).
A w praktyce już pod koniec studiów zaczęłam pracę w dziale finansowym w języku niemieckim i towarzyszy mi on w pracy do dziś. Wyjazdy służbowe m.in. do Austrii pozwoliły mi także na nawiązanie międzynarodowych znajomości i zakochanie się w Wiedniu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, ustalimy wszystko indywidualnie dla każdego.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.