Natalia Spychalska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań

Natalia Spychalska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Natalia Spychalska

O mnie

Jestem absolwentką dwóch humanistycznych kierunków - dziennikarstwa i pedagogiki (obecnie w trakcie studiów magisterskich na specjalizacji wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne).

Z racji zainteresowań i skończonych studiów, doskonale czuję się w roli nauczycielki lub opiekunki. Jestem osobą komunikatywną i otwartą, łatwo nawiązującą kontakty. W każdym swoim działaniu staram się wykazać konsekwencją i odpowiedzialnością.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2013

Profesjonalna i cierpliwa osoba, lekcje przeprowadzone na oczekiwanym poziomie. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.