Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Koluszki
Łódź
Matematyka40 / 60 min

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na korepetycje z matematyki. Jestem studentką Politechniki Łódzkiej. Matematykę lubię od zawsze i chętnie udowodnię, że to przyjemny przedmiot, z którego można mieć dobre oceny i satysfakcję. Pomogę w nauce, pracach domowych, przygotowaniu do kartkówek i sprawdzianów. Podejmę się również przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Trudne tematy wyjaśnię w przystępny sposób.
Do zobaczenia!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Pani Natalia już od pierwszej chwili stwarza wrażenie konkretnej i wymagającej nauczycielki. Pełna cierpliwości do ucznia i profesjonalizmu, solidnie przygotowała moją córkę do egzaminu gimnazjalnego. Dzięki niej moje dziecko zdało egzamin, uzyskując zadowalający wynik. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.