Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Pakość
Inowrocław
Barcin
Piechcin
Kościelec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z j. angielskiego w miłej i luźnej atmosferze. Możemy pracować według podstawy programowej w szkole, uczyć się do sprawdzianów, realizować przygotowany przeze mnie indywidualny program dostosowany do Twoich umiejętności lub uczyć się w większej grupie (z Twoimi kolegami lub rodzeństwem).

Do tej pory udzielałam korepetycji najmłodszym, uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum oraz maturzystom. Mój najstarszy uczeń miał 27 lat i po 10 miesiącach przygotowań od zera w maju tego roku zdał egzamin dojrzałości z angielskiego z wynikiem 89%. Proponuję korepetycje raz lub dwa razy w tygodniu. Mój poziom oceniam na B2/C1.

Zainteresowanych zapraszam do skontaktowania się ze mną pod nr telefonu 661078349.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Pani Natalia jest znakomita korepetytorka. Jest bardzo cierpliwa, udziela cennych wskazówek, w jasny sposób objaśnia niezrozumiały materiał.
Szczerze polecam z całego serca!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Serdecznie polecam tego korepetytora!
Nauka przebiega spokojnie, efektywnie, a co najważniejsze nauczająca ma rzadką umiejętność podejścia do ucznia, zobrazowania mu danych zagadnień, wytłumaczenia, a to naprawdę pomaga w nauce.
Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.