Natalia Dąbrowska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko na zajęcia online!

Zajęcia odbywają się przez Skype przy użyciu tabletu graficznego, dzięki któremu uczeń widzi zapisywane przeze mnie notatki. 

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej oraz Akademii Morskiej w Gdyni. Jestem doświadczoną korepetytorką od 7 lat.Pomagam uczniom w podstawówce, gimnazjum oraz liceum z przedmiotów takich jak matematyka, fizyka oraz chemia.
Mam doświadczenie w przygotowywaniu do testów na koniec roku oraz matury.  

Zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze. Wkładam wiele pracy oraz serca w przygotowanie lekcji, do każdego podchodzę indywidualnie, gwarantuję pełne zaangażowanie. Uważam, że w nauczaniu innych ważna jest motywacja oraz optymizm. Jestem osobą sumienną i dołożę wszelkich starań aby uczeń przede wszystkim zrozumiał dany temat.

Organizuję również zajęcia grupowe (3-6 osób), które przygotują do testów na koniec roku szkolnego. Nie musisz obawiać się, że nie pracujesz systematycznie i nie powtarzasz materiału do egzaminu. Jeśli zauważę, że uczeń podczas zajęć grupowych nie zrozumiał danego zagadnienia od razu to zauważę. Nie martw się, że na tym stracisz. Gwarantuję konsultacje, które nam obojgu pomogą przebrnąć przez napotkaną trudność. 

Zapisy na rok szkolny 2018/2019 ruszyły! Nie spóźnij się!

Chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat? Proszę o kontakt pod numerem : 508-071-714

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 02.2017
Politechnika Gdańska
Inżynier
Inżynieria Materiałowa
02.2017 - 07.2018
Akademia Morska w Gdyni
Magister
Mechanika i Budowa Maszyn
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.