Natalia Dąbrowska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdynia

Natalia Dąbrowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Natalia Dąbrowska

O mnie

Jestem doświadczoną korepetytorką od 5 lat.

Pomagam uczniom w podstawówce, gimnazjum oraz liceum z przedmiotów takich jak matematyka, fizyka oraz chemia. Mam doświadczenie w przygotowywaniu do testów szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury.

Zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze. Wkładam wiele pracy oraz serca w przygotowanie lekcji, do każdego podchodzę indywidualnie, gwarantuję pełne zaangażowanie. Uważam, że w nauczaniu innych ważna jest motywacja oraz optymizm. Jestem osobą sumienną i dołożę wszelkich starań aby uczeń przede wszystkim zrozumiał dany temat.

Proszę o kontakt pod numerem : 508-071-714

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 02.2017
Politechnika Gdańska
Inżynier
Inżynieria Materiałowa
02.2017 - 07.2018
Akademia Morska w Gdyni
Magister
Mechanika i Budowa Maszyn
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.