Natalia Wojtkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok (Bojary)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos20 / 60 min

Natalia Wojtkowska

Opis ogłoszenia

Witam jestem studentką pierwszego roku prawa. Z powodzeniem zdałam maturę z Wiedzy o Społeczeństwie zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Jestem w stanie bardzo dobrze przygotować do egzaminów gimnazjalnych jak i matury. Zajęcia prowadzone przeze mnie są bardzo merytoryczne, nastawione są na to by z możliwie jak największą ilością punktów zaliczyć czekające egzaminy. Uczeń dzień przed zajęciami wskazuje nad jakimi zagadnieniami chciałby pracować na przyszłych zajęciach, wszystko to po by, w jak najkrótszym czasie pozyskać jak najwięcej kluczowych informacji. W dodatku w bardzo atrakcyjnej cenie!!

telefon 534 842 655
Białystok

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.