Natalia Roman

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sopot (gorny sopot)
Gdańsk (gdansk wrzeszcz +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Przyroda50 / 60 min

Natalia Roman

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam, 

Jestem w klasie matury międzynarodowej z rozszeżoną biologią i chemią w 3 LO w Gdyni. W zeszłym roku uczyłam się w Holandii w szkole UWC Maastricht, do której dostałam stypendium od Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego. W przyszłości planuję studiować medycynę. Bardzo chętnie pomogę w nauce przyrody i postaram się pokazać ją w inny, ciekawszy sposób.

Pozdrawiam serdecznie,

Natalia Roman

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Bardzo miła, zorganizowana, empatyczna osoba, łatwo dostosowująca się do potrzeb ucznia. Świetne przygotowanie pod kątem egzaminów na studia medyczne za granicą, dysponuje dużą ilością materiałów ćwiczeniowych, których przerobienie pomaga w poznaniu struktury danego egzaminu. Sprawny kontakt z uczniem i ciekawe merytorycznie lekcje rozwijające poziom słownictwa :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.