Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Opole
Ozimek
Dylaki
Turawa
Szczedrzyk
Krasiejów
Bierdzany
Kadłub Turawski
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lektorka jęz. hiszpańskiego, magister Filologii Hiszpańskiej z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu lekcji języka hiszpańskiego, po praktykach w Hiszpanii zaprasza na lekcje języka hiszpańskiego, na poziomie od początkującego do zaawansowanego (dysponuję różnorodnymi materiałami). Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Miejsce lekcji dowolne: u ucznia, u mnie lub online (skype). Cena podana w ogłoszeniu jest orientacyjna (bez dojazdu do ucznia, zajęcia u lektora), do uzgodnienia - zależna od miejsca, charakterystyki kursu.
Os invito a todos! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Aneta
Gałczyńskiego
45-523 Opole
NIP: 7542757275

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2010
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia hiszpańska
10.2011 - 07.2014
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Licencjat
Italianistyka
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Opolski
Licencjat
Filologia romańska - jęz. francuski
Kursy i szkolenia
05.2012
kwalifikacyjny kurs pedagogiczny
07.2012
kurs języka włoskiego dla obcokrajowców, Universita per Stranieri di Siena
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Mocno polecam! Zajecia ciekawie prowadzone podczas ktorych nie pracuje sie wedlug schematow, co pozwolilo mi w stosunkowo krotkim czasie nauczyc sie plynnie rozmawiac i pisac po hiszpansku. Duza elastycznosc jak rowniez cierpliwosc sa kolejnym ogromnym plusem. Pondto Aneta jest bardzo fajna osoba z ktorym mozna rozmawiac o wszystkim, oczywiscie po hiszpansku!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2012

W pełni profesjonalne zajęcia prowadzone w oparciu o różnorodne pozycje podręcznikowe. Unikanie monotonności w przerabianym materiale, co znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy. Przyjazna atmosfera i mobilność korepetytorki w kontekście terminów, jak i miejsca zajęć. Efekt - zdana matura z j.hiszpańskiego na 96 %. Gorąco polecam! :)

avatar
Miguel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2011

Zajęcia z tą nauczycielką to sama przyjemność, ciekawe materiały, interesujące lekcje. Dość powiedzieć, że po roku nauki z Anetą nie miałem żadnego problemu by dogadywać się z Hiszpanami w czasie wakacji. Taka nauczycielka to skarb :). Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2010

Witam. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z języka hiszpańskiego z p. Anetą. Pani Aneta prowadzi zajęcia na najwyższym poziomie, które urozmaica różnymi ciekawymi ćwiczeniami skupiając się na konwersacjach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.