Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Opole
Ozimek
Dylaki
Turawa
Szczedrzyk
Krasiejów
Bierdzany
Kadłub Turawski
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski50 / 60 min

Aneta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Doświadczony lektor w nauczaniu języków obcych zaprasza na lekcje języka francuskiego, absolwentka Filologii Romańskiej.
Posiadam 6letnie doświadczeniem w udzielaniu lekcji języków obcych (hiszpański oraz włoski, również absolwentka Italianistyki oraz Fil. Hiszpańskiej), tym razem zapraszam na lekcje języka francuskiego, na poziomie początkującym (dysponuję różnorodnymi materiałami). Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Miejsce lekcji dowolne: u ucznia, u mnie lub online (skype). Cena podana w ogłoszeniu jest orientacyjna, do uzgodnienia – zależna od miejsca, charakterystyki kursu.
Je vous invite! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Aneta
Gałczyńskiego
45-523 Opole
NIP: 7542757275

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2010
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia hiszpańska
10.2011 - 07.2014
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Licencjat
Italianistyka
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Opolski
Licencjat
Filologia romańska - jęz. francuski
Kursy i szkolenia
05.2012
kwalifikacyjny kurs pedagogiczny
07.2012
kurs języka włoskiego dla obcokrajowców, Universita per Stranieri di Siena
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Mocno polecam! Zajecia ciekawie prowadzone podczas ktorych nie pracuje sie wedlug schematow, co pozwolilo mi w stosunkowo krotkim czasie nauczyc sie plynnie rozmawiac i pisac po hiszpansku. Duza elastycznosc jak rowniez cierpliwosc sa kolejnym ogromnym plusem. Pondto Aneta jest bardzo fajna osoba z ktorym mozna rozmawiac o wszystkim, oczywiscie po hiszpansku!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2012

W pełni profesjonalne zajęcia prowadzone w oparciu o różnorodne pozycje podręcznikowe. Unikanie monotonności w przerabianym materiale, co znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy. Przyjazna atmosfera i mobilność korepetytorki w kontekście terminów, jak i miejsca zajęć. Efekt - zdana matura z j.hiszpańskiego na 96 %. Gorąco polecam! :)

avatar
Miguel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2011

Zajęcia z tą nauczycielką to sama przyjemność, ciekawe materiały, interesujące lekcje. Dość powiedzieć, że po roku nauki z Anetą nie miałem żadnego problemu by dogadywać się z Hiszpanami w czasie wakacji. Taka nauczycielka to skarb :). Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2010

Witam. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z języka hiszpańskiego z p. Anetą. Pani Aneta prowadzi zajęcia na najwyższym poziomie, które urozmaica różnymi ciekawymi ćwiczeniami skupiając się na konwersacjach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.