Miłosz Gierszewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Wawer)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pomogę przygotować i zredagować prace pisemne, prezentacje, i przemowy. Jeśli wielkimi krokami zbliża się dzień w którym musisz stanąć przed całą klasą, nauczycielem lub komisją i już zaczynasz się stresować, to dobrze trafiłeś/aś. Nauczę cię jakich słów używać i jak się zachować podczas publicznego wystąpienia. Razem stworzymy zarys, lub całą mowę ( według preferencji ucznia ), opis prezentacji, lub pracę pisemną.
Coś o mnie :
Mam na imię Miłosz, mam 20 lat i jestem studentem pierwszego roku Politologi na Uniwersytecie Warszawskim. Aktywnie biorę udział w sędziowaniu meczów Warszawskiej Ligi Debatanckiej, której w zeszłym roku byłem finalistom.
Zapraszam do współpracy!
609210897

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.