Marta Zykowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Szczecin (Pomorzany)
Gniezno
Chemia40 - 50 / 60 min

Marta Zykowska

Opis ogłoszenia

Jestem studentką 4 roku medycyny PUM, chętnie udzielę korepetycji z chemii na poziomie od szkoły podstawowej do szkoły średniej. Posiadam doświadczenie, wcześniej również udzielałam korepetycji w rodzinnym mieście. Dojeżdżam do ucznia, godziny do ustalenia (głównie po poludniu), również weekendy.Zainteresowanych proszę o kontakt.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Korepetycje

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.