Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos35 / 60 min

Marianna

Opis ogłoszenia

Moim zadaniem jest przekazanie wiedzy, a od Ciebie zależy czy ją wykorzystasz. Jeśli masz zaległości z wiedzy o społeczeństwie albo chcesz przygotować się do matury, to zapraszam. Nie rozumiesz czegoś? Postaram się Tobie wyjaśnić co trzeba. Powinęła Ci się noga na egzaminie? Też pomogę. Godziny i miejsce spotkań do uzgodnienia.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa18:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek18:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2003 - 06.2005
CKU Sopot
Technik Administracji
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.