Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Tychy
Bielsko-Biała
Częstochowa
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Jazda konnacena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką, a prócz tego pasjonatką i miłośniczką koni. Posiadam uprawnienia instruktora jazdy konnej oraz instruktora hipoterapii. Ze względu na moją pasję, chętnie podzielę się wiedzą na temat koni i jeździectwa czy hipoterapii. Od lat interesuję się też behawiorystyką i zachowaniem koni, którą wykorzystuję na co dzień w pracy z nimi.

Moja propozycja jest skierowana do osób, które chciałyby poznać świat tych pięknych i ciekawych zwierząt, bądź świat samego jeździectwa, dowiedzieć się czegoś więcej, gdyż, np. dopiero w niego wkraczają, czy poszukują jakichś konkretnych rozwiązań.

Mogę pomóc też dzieciom złapać "bakcyla", jak również przygotować się z zakresu wiedzy teoretycznej do egzaminów na odznaki "jeżdżę konno",  czy na "brązową odznakę jeździecką", lub do egzaminów na instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna/ hipoterapia. Podzielę się swoją wiedzą z zakresu koni, jeździectwa, hipologii, hipoterapii, psychologii i jej wykorzystywania w terapii z udziałem konia. 

Posiadam przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, młodzieży jak i studentów. Póki co, moja oferta obejmuje zajęcia tylko w formie online. Nie mam możliwości dojazdu, ani udostępnienia swojego prywatnego konia do jazd. 

Zapraszam do kontaktu sms ze względu na wielość zadań w ciągu dnia. Tel. 509 301 733
Oddzwaniam, odpisuję. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
ołówekDodaj opinię
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

ołówekDodaj opinię