Maciej Wycinek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sopot
Gdynia
Gdańsk (Zaspa +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia80 - 90 / 60 min

Maciej Wycinek

Opis ogłoszenia

Posiadam 6-letnie doświadczenie w pracy w szkole (liceum i gimnazjum) i na uniwersytecie, ukończone studia doktorskie (UG), 4-letnie doświadczenie w redakcji podręczników szkolnych do historii i Wosu i multimedialnych pomocy dydaktycznych oraz bogate doświadczenie w pracy trenera i warsztatowca. Jestem laureatem nagrody za najlepsze metody nauczania historii Instytutu Badań Edukacyjnych oraz nominowany do tytułu Nauczyciela Roku gazety Wyborczej. Do tego posiadam ogromną pasję i entuzjazm. Do każdego swojego ucznia podchodzę indywidualnie, z cierpliwością i dostosowanymi do niego metodami. Zapraszam do kontaktu:)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.