Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Wrocław
Lwówek Śląski
Bolesławiec
Warszawa
Marki
Ząbki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 45 min

Noemi

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie! :)

Muzyka to moja pasja, z którą idzie w parze chęć dzielenia się zdobytą wiedzą i pomoc innym. Mam ogromną satysfakcję widząc uśmiech ucznia, który (niezależnie od wieku) zrozumiał jakieś muzyczne zagadnienie lub udało mu się coś porządnie zagrać :) Właśnie dlatego zajęłam się udzielaniem korepetycji.

Jestem absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej (ukończone studia magisterskie w klasie skrzypiec barokowych z oceną bardzo dobrą). Ponadto skończyłam Studium Pedagogiczne, gdzie odbyłam wielogodzinne praktyki w z uczniami zarówno I, jak i II stopnia.

Mam spore doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi (prowadziłam lekcje pokazowe w klasach I-III w szkołach podstawowych, a także współorganizowałam zajęcia rytmiczne dla przedszkolaków), jak i z dorosłymi (lekcje prywatne).

Przygotowywałam też swoich uczniów (w zakresie kształcenia słuchu) do egzaminów szkoły muzycznej II stopnia, które z powodzeniem zdali :)

Jeśli kształcenie słuchu spędza Ci sen z powiek, potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu lub chcesz po prostu rozwinąć swój słuch muzyczny (a co za tym idzie - ułatwić sobie np. przyswajanie języków obcych) - świetnie trafiłeś/-aś!

Podobnie ze skrzypcami - jeżeli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu utworu, np. na egzamin w szkole lub chciałbyś/chciałabyś zacząć grać, ale nie wiesz jak ćwiczyć - jesteś w dobrym miejscu :)

Poziom lekcji stosowny do wieku / zdobytej wiedzy ucznia.

Możliwość lekcji on-line na terenie całej Polski!

Lekcje stacjonarne w Bolesławcu, Lwówku Śląskim i okolicach.

60 minut zajęć u ucznia - 65 zł
45 minut zajęć u ucznia - 55 zł

60 minut zajęć u mnie - 60 zł
45 minut zajęć u mnie - 50 zł

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych,
Noemi - miłośniczka jazzu, pasjonatka języków obcych i relacji międzyludzkich.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Akademia Muzyczna we Wrocławiu
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Polska Opera Królewska

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.