Remigiusz Bonk Bonk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Zabrze
Bytom
Ruda Śląska
Tarnowskie Góry

O mnie

kompozytor, muzyk, aranżer.Jako muzyk współpracuje z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, (m.in. musicale – Jesus Christ Super Star, Evita, West Side Story, Rocky Horror Show, Skrzypek na Dachu, Producenci, Oliver). Współpracował tam z artystami, m.in. Marią Meyer, Renatą Przemyk, Maciejem Balcarem, Januszem Radkiem, Dariuszem Niebudkiem, Elżbietą Okupską, Jacentym Jędrusikiem, Krzysztofem Respondkiem, Maciejem Maleńczukiem. Współpracował również z Star Entertainment z Berlina (tournee po Niemczech i Austrii z musicalami „Evita” i „Jesus Christ Superstar”) oraz Gastspiel- und Theaterdirektion Gerhartz Gmbh z Kielu (tournee po Niemczech z „Musical Starlight” oraz „ABBA in Sinfonie”).Jako kompozytor i aranżer jest autorem wielu utworów muzyki klasycznej, muzyki elektronicznej i filmowej. Jest również twórcą wielu piosenek dla zespołów w których pełnił rolę również klawiszowca, akordeonisty bądź gitarzysty (m.in. Degustatorzy, Nowy Skład, Duo Music, Kontakt, Eros Band). Najważniejsze utwory:

Trzy utwory na kwartet smyczkowy i akordeon (1999), Obrazy na orkiestrę (2000), Toccata na akordeon i orkiestrę (2001), The Human ilussion na orkiestrę (2002), Etiudy koncertowe na skrzypce i akordeon (1999-2010), Into the world uo Urizen na bas, chór i orkiestrę (2003), Trio+ na 2 skrzypiec, fortepian i taśmę (2002), Suita na akordeon (2010)Pracuje również jako pedagog w Szkole Muzycznej Yamaha.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.