Michał Śniady

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Łódź
Rzgów

Michał Śniady

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Michał Śniady

O mnie

Nazywam się Michał Śniady. Mam 17 lat. Moją przygodę z językiem angielskim zacząłem w wieku 5 lat i teraz chciałbym swoja wiedzę przekazać innym.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Michał bardzo mi pomógł przy moim projekcie, miałem problem z obróbką danych oraz wygenerowaniu ich w poukładany sposób niezbędny do dalszej analizy. Michał bez problemu poradził sobie z zadaniem, wiedział jak napisać dobrze działający kod oraz wytłumaczył mi dokładnie jak on działa. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.