Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (Prawobrzeże)

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Magdalena

O mnie

magister US.

wykształcenie pedagogiczne.

15-letnie staż korepetytora języka francuskiego.

10- letnie doświadczenie w pracy tłumacza i jako specjalista ds. obsługi klientów francuskojęzycznychFrancuski na wszystkich poziomach - od dzieci do osób dojrzałych.

Przygotowanie do egzaminów.

Pomoc w tłumaczeniach.

Wielu zadowolonych uczniów.

Nauka nie musi być nudna, ani żmudna by była efektywna. Przekonaj się sam.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2016

Jeśli korepetycje to tylko z Magdą!! Nigdy nie jest nudno ale zawsze profesjonalnie. Mam do Magdy ogromne zaufanie w kwestii nauczania. Nie jest przypadkową osobą, która "trochę zna język" ale wykształconym nauczycielem z pasją i prawdziwym powołaniem. Kocha język francuski i tą miłością zaraża swoich uczniów! Gorąco polecam :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2016

Magda jest najlepsza nauczycilka. Potrafi bardzo dobrze tlumaczyc i ma cierpliwosc do swioch uczniow. Bardzo dobrze przygotowana do zajecie. Bardzo polecam Magde .

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2016

Pani Magda jest najlepszym korepetytorem z jakim się spotkałam. Tylko dzięki niej zdałam maturę. Przygotowywała materiały na każde zajęcia, plus drukowała dodatkowe pomoce dla ucznia. Potrafiła w prosty i logiczny sposób wytłumaczyć to, czego nie potrafił nauczyciel w szkole. Na zajęciach ćwiczyłyśmy gramatykę, pisownię, rozmawianie, zadania z odsłuchu. Miła i przyjazna atmosfera. Polecam Panią Magdę z całego serca.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2016

Pani Magda ? Bardzo miła i kompetentna osoba z doskonałą umiejętnością przekazywania wiedzy. Atmosfera podczas zajęć pozwala poczuc się swobodnie i całkowicie skupić na nauce. Bardzo ale to bardzo polecam. Sam wiele się nauczyłem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.