Ostatnia aktywność:
14 dni temu
Online
Katowice
Gliwice (Politechnika)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka50 / 60 min

Mirek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć! Mam 22 lata i jestem studentem IV roku Informatyki na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Oferuję pomoc w nauce programowania (głównie w językach C, C++, Java), nauce języka SQL i zagadnień związanych z bazami danych,nauce algorytmów, arytmetyce cyfrowej oraz podstawowej obsłudze Linuxa. Staram się dojść do rozwiązania wraz z uczniem i przedstawić schemat rozwiązania krok po kroku. Mam zdolności analityczne oraz jestem obowiązkowym i sumiennym człowiekiem. Moja średnia ocen ze studiów inżynierskich wyniosła 4,60, natomiast same studia ukończyłem z oceną bardzo dobrą. Preferuję zajęcia w domu ucznia lub w miejscu publicznym. Czas lekcji do ustalenia w zależności od planu zajęć mojego i ucznia.

Materiał:
- C
- C++
- Java
- SQL, Bazy danych
- Arytmetyka Systemów Cyfrowych (system binarny, hexadecymalny, operacje arytmetyczne)
- Asembler x86 (również inne architektury)
- Linux (podstawy obsługi)
- Sieci (poziom rozszerzony szkoły średniej)
- Algorytmy i struktury danych

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 04.2016
VIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach
profil mat-fiz-inf - "Kwadraty"
10.2016 - 02.2020
Politechnika Śląska
Inżynier
Informatyka
02.2020 - aktualnie
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
06.2018
Zaawansowane Programowanie Urządzeń Mobilnych - Motorola Solutions
Doświadczenie
07.2018 - 09.2018
Comarch S.A.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2020

Mirek to osoba, która ma ogromną wiedzę ale co ważniejsze potrafi ją przekazać nawet na mniej podatny grunt. Jego niezmierzone starania doprowadziły do zaliczenia przeze mnie przedmiotu Algorytmy i Struktury Danych. Oprócz tego pomógł mi z projektem semestralnym z języka C++ oraz z przygotowaniem do egzaminu na studiach z tego języka programowania. Każde spotkanie z nim to czas bardzo pracowicie spędzony.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Mirek pomagał mi w przygotowaniu do egzaminu z programowania w języku C++ i jednocześnie wspólnie robiliśmy projekt semestralny, tłumaczył wszystko na przykładach od A do Z, nawet dla kogoś dla kogo programowanie było czarną magią, nagle przestało nią być. Mirek zdziałał cuda- nie tylko zdałam egzamin a tym samym pozbyłam się spędzającego sen z powiek warunku, jednocześnie zrozumiałam jak dynamiczne struktury danych faktycznie działają i bezproblemowo jestem w stanie rozwiązań wiele zadań, których przed naszymi korepetycjami nie umiałabym nawet zacząć. Polecam gorąco! ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Mirek pomagał mi z rozwiązywaniu zadań z algorytmów i struktur danych, rzetelna wiedza i elastyczność w wyborze godzin korepetycji. Szczerze polecam, dzięki jego pomocy byłam zwolniona z egzaminu :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.