Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język norweski75 - 105 / 60 min

Martyna

Opis ogłoszenia

Planujesz wyjazd do Norwegii i naukę norweskiego zaczynasz od zera? A może uczyłeś się już wcześniej, ale chciałbyś nadal rozwijać swoje umiejętności i przełamać barierę w mówieniu? Jeśli tak, to zapraszam do nauki ze mną - razem możemy poznać nie tylko język na różnych poziomach, ale i dowiedzieć się wiele zarówno o norweskiej, jak i skandynawskiej kulturze :)

Dzięki studiom na gdańskiej Skandynawistyce oraz wielu wyjazdom do Norwegii mogłam bardzo dobrze poznać tej kraj i swoją wiedzą chętnie dzielę się z innymi. Uczę również w nieszablonowej szkole języka norweskiego Trolltunga,  gdzie w formie indywidualnych kursów dostosowanych do Twoich potrzeb  możesz nauczyć się języka na każdym poziomie zaawansowania.

Na spotkaniach, które odbywają się online lub w szkole, stawiam na maksimum rozmowy, codzienny kontakt z norweskimi mediami oraz przyjemną, ale jednocześnie motywującą atmosferę nauki :) Chętnie pokażę Ci, że nauka języka może być ciekawa i efektywna, już po pierwszym spotkaniu.

W przypadku spotkań online możesz skorzystać z półgodzinnej lekcji gratis, gdzie sprawdzisz swój poziom językowy i ustalimy szczegóły zajęć :) 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zadzwoń pod numer telefonu + 48 505 792 106. Odbierze Ola lub Michał, nasi pomocni asystenci, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania :)

Do zobaczenia! Vi ses :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Skandynawistyka
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Skandynawistyka
Kursy i szkolenia
07.2018
Universitetet i Bergen - Sommerkurs i norsk språk og kultur, trinn 3
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Trolltunga sp. z o.o.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.