Marta Rogalska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Anatomia60 / 60 min

Marta Rogalska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jeśli studiujesz medycynę/ pielęgniarstwo/ ratownictwo/ fizjoterapię lub kierunek pokrewny i szukasz pomocy z zakresu anatomii człowieka, to świetnie trafiłeś! :)

Wszystkie problematyczne zagadnienia wytłumaczę Ci przystępnym językiem,  pomogę Ci przygotować się do wejściówek/ zaliczeń/ kolokwiów/ egzaminów.  Gwarantuję bezstresową atmosferę podczas zajęć i indywidualne podejście do Twoich potrzeb – stałą współpracę lub pomoc doraźną .

Zależy mi przede wszystkim na tym, byś zrozumiał/a,  czego (i właściwie dlaczego) się uczysz. Pokażę Ci, które informacje są najistotniejsze – nie tylko z punktu widzenia późniejszych zaliczeń/egzaminów, ale też kolejnych lat studiów. Stworzysz w głowie własną skondensowaną bazę praktycznych informacji – taki „must-have” do zabrania ze sobą dalej.

Chętnie podzielę się z Tobą własnymi materiałami,  które pozwoliły mi zdać wszystkie kolokwia i egzamin w pierwszym terminie z satysfakcjonującymi wynikami :)

***
O MNIE
Jestem studentką IV roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Aktywnie udzielam się w kilku kołach naukowych i zdobywam cenną wiedzę praktyczną poprzez uczestnictwo w dyżurach.

***
Zajęcia prowadzę online   lub w dogodnym dla Ciebie miejscu (dom, czytelnia, kawiarnia itp.) na terenie Warszawy .

Pisz śmiało przez formularz na stronie lub wyślij wiadomość SMS – odezwę się na pewno! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
kierunek lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Miła i spokojna atmosfera wspólnych zajęć pomogła mi z większą łatwością przyswoić szerszy zakres omawianego materiału. Indywidualnie dopasowany tok pracy. Świetny kontakt i wysoka kultura pracy, szczerze polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.