Dariusz Maletz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Stalowa Wola
Nisko
Rzeszów
Rudnik nad Sanem
Ulanów
Krzeszów
Sokołów Małopolski
Zarzecze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 60 / 60 min

Dariusz Maletz

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,

mam do zaoferowania Państwu zajęcia/korepetycję z języka niemieckiego jak i angielkiego. Zajęcia kieruję do uczniów na wszystkich poziomach: od początkującego do zaawansowanego. Posiadam doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą szkolną oraz dorosłymi. Uczyłem również dzieci i uczniów z problemami zdrowotnymi. Swoje umiejętności językowe nabyłem na studiach filologiczych Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Języka żywego i praktycznego nauczyłem się mieszkając i pracując w wielkich korporacja na terenie Niemiec, Holandii oraz Polski. Jestem osobą pracującą na etacie. Na codzień w pracy przez osiem godzin posługuję sie językiem niemieckim oraz angielskim, dlatego mam do zaoferowania również konwersacje oraz zajęcia z języka na poziomie biznesowym. Pracuję w dziale finansowym oraz dziale rekrutacji. Ze względu na pracę zajęcia możliwe są codziennie po godzinie 17:00 lub w weekend, na miejscu u ucznia bądź w trybie online. 

Po wczesnym uzgodnieniu jetem w stanie zaoferować zajęcia wyrównawcze w oparciu o plan nauczania szkolnego, wprowadzić w podstawy danego języka, przygotować do egzaminów szkolnych i maturalnych, przygotować zajęcia z konwersacji oraz w szybki sposob nadrobić zaległości. 

Do zajęć podchodzę z empatią i uprzejmością. Nikogo nie oceniam i szanuję każdego kto próbuję osiągnąć swój cel! Posiadam ogromny zbiór książek i ćwiczeń językowych. Języki obce są moją największą passją życiową i poświecilem jej duża część życia. Sam obecnie szkolę się z języka holenderskiego i norweskiego. Po zajęciach otrzymasz konspekt przeprowadzanych zajęć na swojego e-maila, tak aby mogli Państwo mieć wgląd do swoich osiągnięć bądź osiągnięć Państwa pociechy. Również jestem do Państw dyspozycji telefonicznie bądź e-mailowo, gdy pojawi się problem przy samodzielnej nauce bądź zadaniu domowym ucznia. Zapewniam ciekawe zajęcia o charakterze merytoryczno-praktycznym. 

Zapraszam do kontaktu. 

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 22:00
Wtorek17:30 - 22:00
Środa17:30 - 22:00
Czwartek17:00 - 22:00
Piątek17:00 - 22:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.