Magdalena Przybylska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Jestem absolwentką III Licem Ogólnokształcącego w Poznaniu. Ukończyłam szkołę średnią z wysokimi wynikami pisząc m.in maturę rozszrzoną z języka polskiego. W tym roku rozpoczynam studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza na kierunku Psychologia.

Jestem osobą ambitną i rzetelną. Język polski, literatura czy sztuka znajdują się w obszarze moich zainteresowań, dlatego z przyjemnością pomogę w ich nauce. 

Z chęcią udzielę wsparcia przy bieżącym materiale, przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek, egzaminów , powtórek z lektur czy epok literackich. 

Oferuję przyjazną atmosferę i przekazanie wiedzy w sposób dostosowany do potrzeb ucznia. Dodatkowo dysponuję przydatnymi materiałami. 

W razie pytań proszę o kontakt. 

 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.