Anna Kupryjaniuk

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Warszawa

Opis ogłoszenia

Wolne miejsca - intensywne zajęcia maturalne online podczas pandemii! BEZPŁATNE PIERWSZE ZAJĘCIA. Olimpiada biologiczna - zapisy trwają! MODELE ANATOMICZNE! 

Przygotowanie do matury, Olimpiady Biologicznej, Egzaminów Wstępnych.   Notatki oraz zbiory zadań własnego autorstwa. Zajęcia odbywają się na ulicy Nałęczowskiej (blisko IPiN). 

Moją ogromną pasją jest właśnie biologia. A dokładniej neurobiologia . Pracuję w Klinice Neurochirurgii  (jako prawcownik naukowy) w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (IPiN), gdzie prowadzę między innymi badania z zakresu Głębokiej stymulacji mózgu (DBS - Deep Brain Stimulation). Jestem współautorką artykułów naukowych w międzynarodowych czasopismach. Przez 4 lata należałam do koła neurobiologicznego UW oraz w latach 2013-2017 współpracowałam z Instytutem Biologii Doświadczalnej PAN (prowadziłam warsztaty dotyczące anatomii funkocjonalnej mózgowia. Pracowałam w Polskiej Akademii Nauk jak i na Uniwersytecie Warszawskim (więcej w zakładce: certyfikaty i szkolenia). Biorę udział w licznych konferencjach naukowych. Prowadzę badania naukowe z neuronauki i dziedzin pokrewnych (psychofizjologia). *Realizowałam specjalny program zajęciowy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. * * Prowadzę własną stronę internetową, a już niedługo także powitam Cię na autorskim programie na Youtubie! Co więcej już w niedalekiej przyszłości czeka mnie wspaniała publikacja moich autorskich badań związanych z rehabiltacją onkologiczną.
Uwielbiam biologię za to, że jest spójna, jest pełna niespodzianek. Niczym dziecko zadaję pytania „dlaczego tak się dzieję” a ona nie szczędzi mi odpowiedzi. BIOLOGIA JEST NAPRAWDĘ FASCYNUJĄCA!
Udzielanie korepetycji z biologii, przygotowywanie kandydatów na medycynę, do Olimpiady Biologicznej czy Egzaminów Wstępnych sprawia mi ogromną radość. Każda z osób, która uczęszczała do mnie na zajęcia uzyskała wymarzone cele.

Dla osób, które wolą konkrety zapraszam poniżej do punktu 9. „w wielkim skrócie”.

1) Gwarantuję najwyższy poziom merytoryczny zajęć z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi pracy takich jak:

 • Mikroskop wraz z preparatami tkanek zwierzęcych i roślinnych (dzięki temu histologia stanie się przyjemna!)
 • Dwa modele mózgowia
 • Model tchawicy
 • Model przepony
 • Model dwunastnicy wraz z trzustką i śledzioną
 • Model jelit
 • Model żołądka
 • Model nerki
 • Model płuc ( cztery części)
 • Model przełyku z aortą
 • Model wątroby + pęcherzyk żółciowy (dwie części)
 • Model kręgu
  Na każdym z narządów doskonale widoczne ukrwienie.
  Po usunięciu wszystkich narządów wewnętrznych można obejrzeć kolejne warstwy ludzkiego ciała.
  Na modelu przedstawiono również budowę głowy z oznaczonymi mięśniami i przyczepami, którą łatwo oddzielić od tułowia, w przekroju pokazana budowa anatomiczna jamy ustnej i nosowej.
 • Tablice biologiczne
 • Prezentacje multimedialne
 • Atlasy anatomiczne
 • Wypożyczenie / wysłanie (na wskazany e-mail) filmów/ programów komputerowych
 • Ćwiczenia interaktywne (nazywam to „rozważaniami filozoficzno- biologicznymi :) , jeśli chcesz dowiedzieć się np. co się dzieje gdy ugryzie Cię pies i oderwie Ci kawałek mięśnia szkieletowego, w jaki sposób wtedy działa łuk odruchowy, kiedy wydzielają się neuroprzekaźniki albo jeśli chcesz wiedzieć dlaczego przy intensywnej nauce lepiej zjeść owoc zamiast batona – który z nich i dlaczego dostarczy więcej glukozy to zapraszam na niekończącą się wycieczkę w świat biologii ).

Osobom uczęszczającym wedle indywidualnego dobranego programu zapewniam wynik 90% z matury na poziomie rozszerzonym.

2) GWARANTUJĘ:

*wysoki poziom merytoryczny zajęć z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi pracy
• Materiały dydaktyczne (wliczone w cenę zajęć)
• Sprawdziany sprawdzające poziom wiedzy (co 3 miesiące)
• Ogromną ilość zadań
*doskonałą znajomość wymagań maturalnych z biologii
*znajomość podstawy programowej- ,,nowej”, ,,starej” i do egzaminów wstępnych
*dostęp do licznych testów i rozwiązań punktowanych przez OKE –zadania ,,pod klucz”
*znajomość programów nauczania biologii (Operon, Nowa Era, WSiP, PWN, ABC i inne)
*solidność i miłą atmosferę
*indywidualizację zajęć oraz toku nauczania

3) DLA KOGO PRZYGOTOWANE SĄ MOJE ZAJĘCIA?

 • Dla osób które chcą rozwijać swoją ścieżkę sukcesu, pozwól że ułatwię Ci osiągnąć Twoje marzenia! Razem sięgniemy gwiazd! ;)
 • Dla osób, które mają dość nauki na pamięć. Czy zgodzisz się wybrać ze mną na wspólną przygodę po świecie biologii?
 • Dla osób, które chcą mieć zdolności kaczki krzyżówki (gdy śpi, to jej jedno oko jest zawsze otwarte, czyli tak naprawdę połowa mózgu odpoczywa a druga w tym czasie pracuję!). Zostań kaczką krzyżówką! ;)

4) Należę do osób raczej bardziej wymagających :) Nie toleruję zapominania o zrobieniu pracy domowej czy też częstego odwoływania lekcji – po prostu szkoda Twojego i mojego czasu na takie zajęcia. Nie umawiam się też jednorazowo w "podbramkoswych sytuacjach". Nie wysyłam SMS-em zadań na kolokwia!:) Zapraszam za to bardzo serdecznie osoby zdecydowane na regularne, skuteczne lekcje, które może nie na drugi dzień, ale za to NA PEWNO dadzą efekty. Zachęcam do samodzielnego rozwiązywania problemów i krytycznej oceny wyników. Uczę, w jaki sposób unikać popełniania błędów, a także jak wyszukiwać i eliminować pomyłki. Cała zdobyta wiedza układa się w logiczną i spójną całość. Podczas zajęć szukamy powiązań biologii z innymi dziedzinami nauki, procesami zachodzącymi w przyrodzie, a także odkrywamy jaką rolę odgrywa w medycynie.

5) Masz niewiele czasu? Dużo zajęć w szkole i poza szkołą? Twój grafik jest tak napięty a wiesz, że potrzebujesz jeszcze chodzić na dodatkowe zajęcia? W takim wypadku zajęcia ONLINE są dla Ciebie. Jeśli obawiasz się, że to nie da Ci odpowiednich rezultatów, mylisz się! Możesz zobaczyć opinię, możesz także skorzystać z PIERWSZEJ GODZINY PRÓBNEJ KTÓRA JEST BEZPŁATNA!
Korzyści zajęć online:
• Nie marnujesz czasu na dojazdy (a przecież czas to Twój największy wróg, nieprawdaż?)
• Możemy spotykać się w godzinach porannych i wieczornych (np. o 1 rano!)
• Szybsze tempo pracy, dokładniej przerobiony materiał (ponieważ wszystkie swoje notatki wysyłam na email)

Istnieje możliwość połączenia zajęć w grupie i online.

6) Zajęcia w grupie

Korzyści:
• Mniejszy koszt zajęć (a tak samo omówiony materiał jak na zajęciach indywidualnych)
• Skoro mniejszy koszt to dzięki temu zamiast raz w tygodniu możemy spotkać się dwa razy w tygodniu (czyli omówimy 2 razy więcej niż przy zajęciach indywidualnych!)
• Więcej pomysłów („burza mózgów”)
Jeśli chciałbyś/ chciałabyś skorzystać z zajęć w grupie, ale niestety nie masz z kim – nie martw się! Dobiorę Ci osobę!
Ze względu na komfort zajęć w grupie mogą być maksymalnie cztery osoby.

Istnieje możliwość połączenia zajęć w grupie i online.

7) KURSY MATURALNE

Trzy dniowe kursy maturalne (wymiar 24 godzin zegarowych) - na nich w grupie (minimalnie 8 osobowej, maksymalnie 15 osobowej) omawiamy cały materiał dotyczący biologii na poziomie rozszerzonym. Zajęcia prowadzone są komfortowych salach szkoleniowych. Koszt : 850 zł (2 dni w wymiarze 12 godzin zegarowych). Osoby zainteresowane kursem będą miały możliwość skorzystania ze wszystkich modeli anatomicznych, pomocy dydaktycznych, mikroskopu. Każdy z uczestników otrzyma materiały maturalne (około 300 stron).

Kursy odbywają się wyłącznie na terenie Warszawy.

W celu rezerwacji proszę o e-mail lub telefon: 786-298-839

8) Koszt zajęć

Minimalny czas zajęć: dwie godziny (zegarowe) w tygodniu. Jest to optymalny czas, który pozwala na zrealizowanie materiału.

 • Zajęcia indywidualne – 80 zł/ 1h (tylko na terenie Warszawy)
 • Zajęcia online – 80zł/1h
 • Zajęcia grupowe (dwie osoby)- 50zł/1h (od osoby)
 • Zajęcia grupowe (trzy osoby) - 40zł/ 1h (od osoby)
 • Pierwsze dwugodzinne zajęcia indywidualne są bezpłatne (na nich ustalimy szczegóły, oraz sprawdzimy aktualny poziom wiedzy - test weryfikujący wiedzę - tylko dla osób przygotowujących się do matury)

9) W wielkim skrócie
1. Przygotowuje do matury, Olimpiady Biologicznej, Egzaminów Wstępnych.
2. Korzystam z modeli anatomicznych, mikroskopu (więcej w punkcie 1)
3. Nie lubię nauki na pamięć, stawiam na logikę. Moje zajęcia są zajęciami rozważającymi to co się dzieję w świecie biologii i dlaczego się tak dzieję.
4. Osobom uczęszczającym wedle indywidualnego dobranego programu zapewniam wynik powyżej 90% z matury na poziomie rozszerzonym.
5. Gwarantuję ogromną ilość materiałów źródłowych wliczonych w cenę zajęć oraz sprawdzany weryfikujące wiedzę (czas sprawdzianu nie jest wliczony w cenę zajęć).
6. Jestem wymagająca, ale wyrozumiała (więcej w punkcie 4)
7. Pierwsza godzina zajęć online jest bezpłatna.
8. Pierwsze dwugodzinne zajęcia indywidualne są bezpłatne.
9. Jeśli chciałbyś/ chciałabyś skorzystać z zajęć w grupie, ale niestety nie masz z kim – nie martw się! Dobiorę Ci osobę!
10. KURSY MATURALNE (punkt 7)

(Z uwagi na charakter pracy nie zawsze mogę odebrać telefon, wówczas bardzo proszę o pozostawienie wiadomości głosowej albo wysłanie sms. Zawsze odpowiadam na pozostawione wiadomości.)

Zapraszam do wspólnej pracy nad Twoją przyszłością!

Kontakt: 786-298-839
Anna

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Science Experience
Doświadczenie
02.2015 - aktualnie
Instytut Biologii Doświadczalnej PAN
Prowadzenie warsztatów z zakresu neuroanatomii. Wyjaśnianie funkcjonowania poszczególnych procesów na podstawie modeli anatomicznych i badań naukowych z zakresu neuroscience.
03.2017 - aktualnie
Polska Akademia Nauk
Projekt naukowy: „Wpływ dominujących funkcji kontroli stymulacji na funkcjonowanie poznawcze w lęku i depresji" nr 2012/07/E/HS6/04071 przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu Sonata BIS 2.
11.2017 - aktualnie
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
Członek zespołu projektowego realizującego badania pt. „Związek funkcji motorycznych i wykonawczych u osób w podeszłym wieku: analiza neuropsychologiczna treningu prowadzonego w paradygmacie podwójnego zadania”. Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Centrum Nauki (Preludium 11).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Elisa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Anią! Obawiałam się, ze się poddam i nie podejdę do matury z biologii, trafiłam jednak na przesympatyczną Panią Anie, które dodała mi nadziei. Biologia okazała się być bardzo przyjemnym przedmiotem. Jestem pełna podziwu jeśli chodzi o Pani wiedzę, która jest bardzo duża, a sposób w jaki przekazuje widzę jest bardzo prosty i logiczny. Cieszę się, ze Pani Ania przygotuje mnie do mojej przyszłorocznej rocznej matury rozszerzonej z biologii. Czuje, ze jestem w dobrych rękach. Bardzo gorąco polecam.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 listopada 2019

Strona Pani Anny Kupryjaniuk naprawdę robi wrażenie. Szkoda, że niektóre informacje na niej zawarte mijają się z prawdą. I nie kwestionuję tutaj merytorycznego przygotowania Pani Anny. Pomijam też fakt, że Pani Anna nie uważała za stosowne uprzedzić po pierwszych zajęciach, że zamierza się przeprowadzić (dla nas to był drugi koniec Warszawy - dla Pani Anny rzecz zupełnie nie istotna). Pani Kupryjaniuk zaprasza na „regularne, skuteczne lekcje” i nie toleruje częstego ich odwoływania, ponieważ szkoda czasu Jej i ucznia. Czy aby na pewno? Jak to się ma do sytuacji, w której Pani Anna wielokrotnie – na godzinę lub dwie przed planowanymi zajęciami – odwoływała lekcje, a w połowie listopada, po uprzednim kilkukrotnym odwoływaniu i przesuwaniu zajęć, sms-em poinformowała o rezygnacji z udzielania lekcji, z powodów osobistych? CZASU PANI ANNY SZKODA, ALE CZASU UCZNIA JUŻ NIE! Otóż Pani Anna zostawiła córkę na przysłowiowym lodzie (córka jest w klasie maturalnej). Naprawdę współczuję Pani Annie z powodu sytuacji rodzinnej, nie mniej mając świadomość jej trudności, nie powinna w ogóle podejmować się udzielania korepetycji. Eufemistycznie rzecz ujmując, Pani Anna okazała się osoba nieprofesjonalną i egoistyczną. Jeżeli komuś zależy na pewnych i regularnych zajęciach z biologii – NIE POLECAM!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Ania jest bardzo dobrym nauczycielem biologii, zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, nie przerabia się oklepanych zadań, a te zmuszające do wykazania się wiedzą i pokazania, że rozumie się biologię, a nie tylko wkuło się teorię. Indywidualne i profesjonalne podejście do ucznia, bardzo miła atmosfera.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Jeśli szukasz korepetytora który potrafi wszystko jasno i zrozumiale wyjaśnić to dobrze trafiłeś. :) Ania jest cierpliwa i wszystko wyśmienicie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnych lekcji! :)

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2018

Zajęcia z Anią.. są na najwyższym poziomie. Docenią to osoby, dla którch nie straszna jest ciężka praca! Ania daje od groma materiałów dydaktycznych i pracy domowej. Jest bardzo drobiazgowa jeśli chodzi o merytorykę i stylistykę wypowiedzi. Jest osobą zafascynowaną i oddaną całym sercem temu co robi! Sama przygotowuje arkusz, które wymagają myślenia i bardzo szczegółowej wiedzy- arkusze Ani, są trudniejsze od matury. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Na zajęcia przychodzi się z wielką chęcią. Nic tylko próbować walić drzwiami i oknami na zajęcia do Ani!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Anią. Zajęcia prowadzone są w przesympatycznej atmosferze. Jest dużo materiałów i prac domowych, dzięki czemu zahartujesz się do matury. Ania dużo wymaga, ale też od siebie daje. Bardzo mi się podoba czepialstwo Ani względem słownictwa. Sprawdza każde słowo w zdaniu. Polecam zajęcia z Anią :)

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2017

Ania świetnie uczy . Potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze tematy z biologii nawet tym najbardziej opornym na naukę. Jest cierpliwa, wymagająca I ambitnie podchodzi do tematu . Zarzuca ogromną ilością materiałów i przy okazji mocno angażuje się w rozwój każdej jednostki. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze I człowiekowi w końcu chce się uczyć. Widać że Ania jest zafascynowana tą dziedziną I chce zarazić tym innych , wysyła wiele ciekawych nowinek ze świata biologii poszerzając wiedzę . Wszystkim serdecznie polecam Anie!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

SERDECZNIE POLECAM
Panna Anna bardzo jasno i w merytoryczny sposób prowadzi swoje zajęcia. Mocno angażuje się w nauczanie zarówno pod względem posiadanych materiałów, a także kontroli przyswojonej wiedzy. Szczególnie polecam dla ludzi pragnących zostać lekarzem.
Pozdrawiam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Pani Anna jest bardzo sumienna, cierpliwa i rzetelna! Dzięki niej dostałam się na medycynę na UW, mimo że miałam spore zaległości. Zajęcia mobilizowały mnie do dalszej nauki. Zawsze chetnie odpowiadala na moje pytania, sprawdzala prace. Polecam!! ;)

Anna Kupryjaniuk

Tutaj najwidoczniej nastąpiła literówka - UJ ;) Dziękuję za tak miłe słowa.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Anka byłaby świetną nauczycielką. Świetnie tłumaczy, wymaga też dużo. Lepiej trafić nie mogłem :) Pozdrawiam serdecznie

avatar
A bis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 lipca 2017

Pani Ania bierze na siebie obowiązki, którym nie jest w stanie podołać, z czego doskonale zdaje sobie sprawę. Jej postawa zniechęca do pielęgnowania w sobie ludzkich odruchów, jak POŻYCZANIE. 28 maja zadeklarowała oddanie książki " w jak najszybszym terminie". Do tej pory nie dotarła. Nie zawiodła Pani mnie, zawiodła moje dziecko. Czy ta opinia, tak, jak poprzednia, zostanie od razu przykryta pochwałami?... Za brak empatii i nie tylko, NIE POLECAM.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Najlepsza korepetytorka w Warszawie. Pani Anna pracuje z moim synem od 2 lat. Do zajęć zawsze przygotowana, szczegółowa, merytoryczna. Jest wymagająca,co przekłada się na bardzo pozytywne oceny ucznia. Serdecznie wszystkim polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 maja 2017

Merytorycznie - poprawnie. Rzeczywiste podejście do ucznia w moim przypadku rozbiegło się kompletnie z opisywanym powyżej. Dotyczy to kwestii odwoływania zajęć - na ok. 10 odbytych, 6 zostało przesuniętych tego samego dnia, najczęściej ok. 2 godzin przed ich rozpoczęciem (szacunek pani Ani do czasu ucznia). Ostatni z zaplanowanych egzaminów miał odbyć się w poniedziałek, został przesunięty na czwartek, a we czwartek okazało się, że pani Ania o nim zapomniała (problemy rodzinne). Mam też pecha do odpowiedzi pani Ani na smsy - od 9 marca czekam na zwrot pożyczonej książki. Zgodnie z sugestią pani Ani miała być wysłana pocztą, ale do dziś nie wiem, czy tak się stało; wiem natomiast, że do mnie nie dotarła.
Na plus można zaliczyć elastyczność w rozliczeniach, za co dziękuję. I gdyby nie brak kontaktu ze strony pani Ani, nie napisałabym, że jej nie polecam. W tej sytuacji jednak, nie polecam... Można trafić lepiej. Pozdrawiam Panią, AN

Anna Kupryjaniuk

Całkowicie się zgadzam. Niestety w okresie kilku miesięcy dopadły mnie problemy zdrowotne jak i rodzinne. Zdaję sobie sprawę jakim mogło być to utrudnieniem. Zawsze z całego serca staram się podejść do kogoś jak człowiek do człowieka. W tym przypadku najwidoczniej zawiodłam, za co niezwykle przepraszam. Na szczęście moja sytuacja wróciła już do normy, dla tego mogę ze swojej strony obiecać że postaram się by coś takiego nie miało już więcej miejsca. Książka przez przypadek (cóż polska poczta jest jaka jest...) powędrowała do innej miejscowości. Odnajdę ją! ;) Jeszcze raz przepraszam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Ania nie tylko przygotowuje mnie do matury , ale też sposobem realizowania zajęć zaraża ciekawością do biologii.
Bardzo dobre przygotowanie do zajęć , dużo materiałów naukowych i ogromna cierpliwość .
Wszystkim bardzo polecam ! :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Bardzo polecam Anię jako korepetytorkę! Jest cierpliwa i zaangażowana w swoją pracę. Na pierwszy rzut oka widać, że biologia jest jej prawdziwą pasją i zaraża nią ludzi dookoła. Kładzie bardzo duży nacisk na arkusze maturalne i zadania oczywiście dokładnie je analizując.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
29 września 2016

Bardzo polecam! Przygorowuje sie z Ania do matury, a zajęcia daja mi wiele wiecej niz nauka w szkolnej lawce.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Ania to niezwykły korepetytor! Przygotowuje mnóstwo materiałów zarówno typowo maturalnych jak i swojego autorstwa. Wszystko doskonale tłumaczy i jest wymagająca, co motywuje do dalszej nauki. Zdecydowanie polecam w szczególności osobom przygotowującym się na medycynę!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2016

Serdecznie polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2016

Przygotowuję się z Anią do matury. Z zajęć jestem bardzo zadowolona. Ania jest przemiłą osobą, ktora wytłumaczy dosłownie wszystko :) Duża ilośc dodatkowych materiałów pomaga w zrozumieniu i nauce nowych zagadnień. Na zajęcia chodzę z dużą przyjemnością. Wszystkim serdecznie polecam !!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Serdecznie polecam.

avatar
Olka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2015

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Anię :) świetna korepetytorka, która potrafi w jasny sposób wytłumaczyć problematyczne zagadnienia. Dodatkowo przesyła wszystkie potrzebne materiały i motywuje do regularnej nauki :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Bardzo zaangażowana, od razu widać, że biologia jest jej ogromną pasją, którą potrafi zarażać. Miałem pewne obawy co do formy korepetycji online, ale Ania podchodzi do temetu niezwykle profesjonalnie i moim zdaniem korepetycje online z Anią są równie skuteczne jak zajęcia w cztery oczy, gorąco polecam.

avatar
Pamela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2015

Przemiła, pracowita, cierpliwa osoba, dla kórej biologia jest największą pasją! Jeszcze nigdy nie dostałam takiej ilości materiałów z biologii!!! Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, poprzez "luźne", życiowe podejście do przedmiotui, Pani Ania zaraża chęcią szukania odpowiedzi po co? jak? i dlaczego?
Gorąco Polecam !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2015

Przygotowywałam się z Anią do konkursu przedmiotowego. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Ania potrafi motywować, jest cierpliwa i bardzo zaangażowana w to co robi. Dzieli się bardzo przydatnymi materiałami. Jeżeli kiedyś będę potrzebowała korepetycji z biologii na pewno zgłoszę się do niej jeszcze raz.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Uczyłem się już z paroma korepetytorami i mówiąc krótko, wszyscy po prostu chowają się za Ania :) jeśli szukasz przepustki do swojego sukcesu to tylko tutaj ja znajdziesz. Ania ma ogromną wiedzę, przekazuje ja z łatwością, mobilizuje do pracy, daje super materiały z których nauka jest jeszcze łatwiejsza i motywuje bo wiadomo każdemu czasem się chce trochę mniej, a kiedy przychodzisz na zajęcia to wychodzisz z mega energia i chęcią działania :) polecam lekcje u Ani każdemu!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Z Anią pracuję już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Potrafi zarazić pasją do nauki. Wszystkie tematy przerabiamy bardzo dokładnie, efekty pracy było widać już po paru zajęciach. Bardzo polecam :) .

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 marca 2015

Do Ani zgłosiłam się parę miesięcy przed maturą. Ćwiczymy do matury przez skypa. Wiadomo, że najlepiej spotkać się "na żywo", ale na odległość też odpowiednie przygotowanie też jest możliwe i dzięki Ani efektywne. Mobilizacja jest najważniejsza i Ania potrafi zmobilizować. Ma dużą wiedzę, którą chętnie przekazuje. Udostępnia wiele ciekawych materiałów. Gorąco polecam korepetycje u Ani :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Najlepsza korepetytorka jaką mogłam spotkać! Cierpliwa, zaangażowana w to co robi - daje mnóstwo materiałów od siebie przy tym jest zawsze przygotowana do zajęć. Do każdego ucznia pochodzi indywidualnie, widać, że w 100% zależy Asi by uczeń osiągnął swój cel . Naprawdę polecam, jest super !

Anna Kupryjaniuk

Asi? Och dziękuję za tak miłe słowa ! ;D

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji.
Ania w każde zajęcia wkłada dużo serca i sprawia, że nauka biologi staję się przyjemnością. Dzięki materiałom, które dostaje na korepetycjach, jestem w stanie dużo nauczyć się w domu. Mimo, że nigdy nie byłam orłem z biologi wierze, że dzięki korepetycjom osiągnę na maturze zadowalający wynik.
Jak najbardziej polecam. :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2014

Gorąco polecam korepetycje u Ani! Są one na prawdę bardzo skuteczne. Ania wyjaśnia mi wszystkie zagwozdki z zaangażowaniem i cierpliwością, a materiały które od niej otrzymuję są bardzo pomocne przy nauce w domu. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, przy której nauka biologii staje się znacznie łatwiejsza. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2014

Przygotowywuję się do matury i dzięki Ani i jej materiałom lepiej mi się uczy. Wyjaśnia jakie odpowiedzi byłyby zaliczane lub nie i dlaczego. Wyjaśnia wiele, prowadzi zajęcia z zapałem i zawsze jest optymistycznie nastawiona do zajęć.
Polecam! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2014

Dawno nie spotkałam tak zaangażowanego korepetytora!
Ania jest pełna optymizmu, zawsze przygotowana do zajęć i przede wszystkim kompetentna. Nie przeszkadzają jej dziwne pory zajęć co przy moim napiętym grafiku jest ogromnym plusem.

Robimy mnóstwo zadań, Ania wskazuje to na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, bardzo pilnuje bym odpowiadała zgodnie z tzw kluczem. Aż dziw ,że studiując 2 tak wymagające kierunki można jeszcze wkładać tyle serca w uczenie innych!
Z całego serca polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.