Anna Kupryjaniuk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa

Anna Kupryjaniuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/534 opinie
Dla użytkownika Anna Kupryjaniuk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Science Experience
Doświadczenie
02.2015 - aktualnie
Instytut Biologii Doświadczalnej PAN
Prowadzenie warsztatów z zakresu neuroanatomii. Wyjaśnianie funkcjonowania poszczególnych procesów na podstawie modeli anatomicznych i badań naukowych z zakresu neuroscience.
03.2017 - aktualnie
Polska Akademia Nauk
Projekt naukowy: „Wpływ dominujących funkcji kontroli stymulacji na funkcjonowanie poznawcze w lęku i depresji" nr 2012/07/E/HS6/04071 przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu Sonata BIS 2.
11.2017 - aktualnie
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
Członek zespołu projektowego realizującego badania pt. „Związek funkcji motorycznych i wykonawczych u osób w podeszłym wieku: analiza neuropsychologiczna treningu prowadzonego w paradygmacie podwójnego zadania”. Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Centrum Nauki (Preludium 11).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 34
avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2020

Ania jest świetnym korepetytorem. Jest pełna pasji. Na zajęciach korzystamy z arkuszy maturalnych, zbiorów Ani oraz innych ćwiczeń. Atmosfera zawsze jest bardzo miła :) Ania oferuje możliwość przygotowania do olimpiady biologicznej. Jest zaangażowana. Zadaje bardzo dużo pracy domowej! Na zajęciach robimy głównie zadania. Polecam

avatar
Zawiedziona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
13 kwietnia 2020

Bardzo zawiodłam się na Pani Annie. Pani Anna kompletnie nie szanuje(tak cennego w klasie maturalnej) czasu ucznia - zajęcia wielokrotnie były odwoływane lub przekładane w ostatniej chwili. Prace zadawane do domu były sprawdzane ,,na szybko”, bez dokładnej analizy klucza lub w wielu przypadkach nie były sprawdzane w ogóle. Pani Anna dysponuje starymi materiałami i arkuszami, które nie zawierają typów zadań pojawiających na nowej maturze. Moim zdaniem zadania przygotowywane są na ostatnią chwilę i w sposób niedostosowany do potrzeb ucznia. Pani Anna nie stara się aktualizować swojej wiedzy na temat egzaminu maturalnego, przez co nie jest w stanie w sposób kompetentny ocenić zadań i zwrócić uwagi na istotne błędy. Wydaje się, że Pani Annie zależy jedynie na dużej liczbie uczniów, a nie na jakości nauczania. Pani Anna nie czuje odpowiedzialności jaka spoczywa na nauczycielu, który podejmuje się przygotowania do tak ważnego egzaminu jakim jest matura. Na takie zajęcia szkoda czasu i pieniędzy. Nie polecam!

Anna Kupryjaniuk

Nie mogę zgodzić się z tą opinią. Korzystamy z zadań ze zbioru "Teraz matura", który przedstawia aktualne typy zadań. Ponadto uprzedzam że ostatnie arkusze: od lat 2016 czekają na wykonanie w całości na dwa ostanie miesiące przed maturą. Jestem w trakcie opracowywania dwóch nowych arkuszy - o czym także powiedziałam. Zadaje dość dużo pracy domowej (ponad 30 zadań), więc nie do każdej wypowiedzi się odnoszę (tylko do tych które są źle wykonane). Prowadzę grupę na FB, zakładam że na tej podstawie osoba zakłada że mam dużą ilość uczestników na zajęciach- na grupie znajdują się osoby z lat poprzednich. Zdarza mi się odwołać/ przełożyć zajęcia- o czym mówię na pierwszych zajęciach, że to jest moją wadą. Jednakże zawsze te zajęcia nadrabiamy. Natomiast dziękuję za komentarz.

avatar
Elisa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Anią! Obawiałam się, ze się poddam i nie podejdę do matury z biologii, trafiłam jednak na przesympatyczną Panią Anie, które dodała mi nadziei. Biologia okazała się być bardzo przyjemnym przedmiotem. Jestem pełna podziwu jeśli chodzi o Pani wiedzę, która jest bardzo duża, a sposób w jaki przekazuje widzę jest bardzo prosty i logiczny. Cieszę się, ze Pani Ania przygotuje mnie do mojej przyszłorocznej rocznej matury rozszerzonej z biologii. Czuje, ze jestem w dobrych rękach. Bardzo gorąco polecam.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 listopada 2019

Strona Pani Anny Kupryjaniuk naprawdę robi wrażenie. Szkoda, że niektóre informacje na niej zawarte mijają się z prawdą. I nie kwestionuję tutaj merytorycznego przygotowania Pani Anny. Pomijam też fakt, że Pani Anna nie uważała za stosowne uprzedzić po pierwszych zajęciach, że zamierza się przeprowadzić (dla nas to był drugi koniec Warszawy - dla Pani Anny rzecz zupełnie nie istotna). Pani Kupryjaniuk zaprasza na „regularne, skuteczne lekcje” i nie toleruje częstego ich odwoływania, ponieważ szkoda czasu Jej i ucznia. Czy aby na pewno? Jak to się ma do sytuacji, w której Pani Anna wielokrotnie – na godzinę lub dwie przed planowanymi zajęciami – odwoływała lekcje, a w połowie listopada, po uprzednim kilkukrotnym odwoływaniu i przesuwaniu zajęć, sms-em poinformowała o rezygnacji z udzielania lekcji, z powodów osobistych? CZASU PANI ANNY SZKODA, ALE CZASU UCZNIA JUŻ NIE! Otóż Pani Anna zostawiła córkę na przysłowiowym lodzie (córka jest w klasie maturalnej). Naprawdę współczuję Pani Annie z powodu sytuacji rodzinnej, nie mniej mając świadomość jej trudności, nie powinna w ogóle podejmować się udzielania korepetycji. Eufemistycznie rzecz ujmując, Pani Anna okazała się osoba nieprofesjonalną i egoistyczną. Jeżeli komuś zależy na pewnych i regularnych zajęciach z biologii – NIE POLECAM!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Ania jest bardzo dobrym nauczycielem biologii, zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, nie przerabia się oklepanych zadań, a te zmuszające do wykazania się wiedzą i pokazania, że rozumie się biologię, a nie tylko wkuło się teorię. Indywidualne i profesjonalne podejście do ucznia, bardzo miła atmosfera.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Jeśli szukasz korepetytora który potrafi wszystko jasno i zrozumiale wyjaśnić to dobrze trafiłeś. :) Ania jest cierpliwa i wszystko wyśmienicie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnych lekcji! :)

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2018

Zajęcia z Anią.. są na najwyższym poziomie. Docenią to osoby, dla którch nie straszna jest ciężka praca! Ania daje od groma materiałów dydaktycznych i pracy domowej. Jest bardzo drobiazgowa jeśli chodzi o merytorykę i stylistykę wypowiedzi. Jest osobą zafascynowaną i oddaną całym sercem temu co robi! Sama przygotowuje arkusz, które wymagają myślenia i bardzo szczegółowej wiedzy- arkusze Ani, są trudniejsze od matury. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Na zajęcia przychodzi się z wielką chęcią. Nic tylko próbować walić drzwiami i oknami na zajęcia do Ani!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Anią. Zajęcia prowadzone są w przesympatycznej atmosferze. Jest dużo materiałów i prac domowych, dzięki czemu zahartujesz się do matury. Ania dużo wymaga, ale też od siebie daje. Bardzo mi się podoba czepialstwo Ani względem słownictwa. Sprawdza każde słowo w zdaniu. Polecam zajęcia z Anią :)

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2017

Ania świetnie uczy . Potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze tematy z biologii nawet tym najbardziej opornym na naukę. Jest cierpliwa, wymagająca I ambitnie podchodzi do tematu . Zarzuca ogromną ilością materiałów i przy okazji mocno angażuje się w rozwój każdej jednostki. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze I człowiekowi w końcu chce się uczyć. Widać że Ania jest zafascynowana tą dziedziną I chce zarazić tym innych , wysyła wiele ciekawych nowinek ze świata biologii poszerzając wiedzę . Wszystkim serdecznie polecam Anie!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

SERDECZNIE POLECAM
Panna Anna bardzo jasno i w merytoryczny sposób prowadzi swoje zajęcia. Mocno angażuje się w nauczanie zarówno pod względem posiadanych materiałów, a także kontroli przyswojonej wiedzy. Szczególnie polecam dla ludzi pragnących zostać lekarzem.
Pozdrawiam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Pani Anna jest bardzo sumienna, cierpliwa i rzetelna! Dzięki niej dostałam się na medycynę na UW, mimo że miałam spore zaległości. Zajęcia mobilizowały mnie do dalszej nauki. Zawsze chetnie odpowiadala na moje pytania, sprawdzala prace. Polecam!! ;)

Anna Kupryjaniuk

Tutaj najwidoczniej nastąpiła literówka - UJ ;) Dziękuję za tak miłe słowa.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Anka byłaby świetną nauczycielką. Świetnie tłumaczy, wymaga też dużo. Lepiej trafić nie mogłem :) Pozdrawiam serdecznie

avatar
A bis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 lipca 2017

Pani Ania bierze na siebie obowiązki, którym nie jest w stanie podołać, z czego doskonale zdaje sobie sprawę. Jej postawa zniechęca do pielęgnowania w sobie ludzkich odruchów, jak POŻYCZANIE. 28 maja zadeklarowała oddanie książki " w jak najszybszym terminie". Do tej pory nie dotarła. Nie zawiodła Pani mnie, zawiodła moje dziecko. Czy ta opinia, tak, jak poprzednia, zostanie od razu przykryta pochwałami?... Za brak empatii i nie tylko, NIE POLECAM.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Najlepsza korepetytorka w Warszawie. Pani Anna pracuje z moim synem od 2 lat. Do zajęć zawsze przygotowana, szczegółowa, merytoryczna. Jest wymagająca,co przekłada się na bardzo pozytywne oceny ucznia. Serdecznie wszystkim polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 maja 2017

Merytorycznie - poprawnie. Rzeczywiste podejście do ucznia w moim przypadku rozbiegło się kompletnie z opisywanym powyżej. Dotyczy to kwestii odwoływania zajęć - na ok. 10 odbytych, 6 zostało przesuniętych tego samego dnia, najczęściej ok. 2 godzin przed ich rozpoczęciem (szacunek pani Ani do czasu ucznia). Ostatni z zaplanowanych egzaminów miał odbyć się w poniedziałek, został przesunięty na czwartek, a we czwartek okazało się, że pani Ania o nim zapomniała (problemy rodzinne). Mam też pecha do odpowiedzi pani Ani na smsy - od 9 marca czekam na zwrot pożyczonej książki. Zgodnie z sugestią pani Ani miała być wysłana pocztą, ale do dziś nie wiem, czy tak się stało; wiem natomiast, że do mnie nie dotarła.
Na plus można zaliczyć elastyczność w rozliczeniach, za co dziękuję. I gdyby nie brak kontaktu ze strony pani Ani, nie napisałabym, że jej nie polecam. W tej sytuacji jednak, nie polecam... Można trafić lepiej. Pozdrawiam Panią, AN

Anna Kupryjaniuk

Całkowicie się zgadzam. Niestety w okresie kilku miesięcy dopadły mnie problemy zdrowotne jak i rodzinne. Zdaję sobie sprawę jakim mogło być to utrudnieniem. Zawsze z całego serca staram się podejść do kogoś jak człowiek do człowieka. W tym przypadku najwidoczniej zawiodłam, za co niezwykle przepraszam. Na szczęście moja sytuacja wróciła już do normy, dla tego mogę ze swojej strony obiecać że postaram się by coś takiego nie miało już więcej miejsca. Książka przez przypadek (cóż polska poczta jest jaka jest...) powędrowała do innej miejscowości. Odnajdę ją! ;) Jeszcze raz przepraszam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Ania nie tylko przygotowuje mnie do matury , ale też sposobem realizowania zajęć zaraża ciekawością do biologii.
Bardzo dobre przygotowanie do zajęć , dużo materiałów naukowych i ogromna cierpliwość .
Wszystkim bardzo polecam ! :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Bardzo polecam Anię jako korepetytorkę! Jest cierpliwa i zaangażowana w swoją pracę. Na pierwszy rzut oka widać, że biologia jest jej prawdziwą pasją i zaraża nią ludzi dookoła. Kładzie bardzo duży nacisk na arkusze maturalne i zadania oczywiście dokładnie je analizując.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
29 września 2016

Bardzo polecam! Przygorowuje sie z Ania do matury, a zajęcia daja mi wiele wiecej niz nauka w szkolnej lawce.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Ania to niezwykły korepetytor! Przygotowuje mnóstwo materiałów zarówno typowo maturalnych jak i swojego autorstwa. Wszystko doskonale tłumaczy i jest wymagająca, co motywuje do dalszej nauki. Zdecydowanie polecam w szczególności osobom przygotowującym się na medycynę!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2016

Serdecznie polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2016

Przygotowuję się z Anią do matury. Z zajęć jestem bardzo zadowolona. Ania jest przemiłą osobą, ktora wytłumaczy dosłownie wszystko :) Duża ilośc dodatkowych materiałów pomaga w zrozumieniu i nauce nowych zagadnień. Na zajęcia chodzę z dużą przyjemnością. Wszystkim serdecznie polecam !!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Serdecznie polecam.

avatar
Olka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2015

Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Anię :) świetna korepetytorka, która potrafi w jasny sposób wytłumaczyć problematyczne zagadnienia. Dodatkowo przesyła wszystkie potrzebne materiały i motywuje do regularnej nauki :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Bardzo zaangażowana, od razu widać, że biologia jest jej ogromną pasją, którą potrafi zarażać. Miałem pewne obawy co do formy korepetycji online, ale Ania podchodzi do temetu niezwykle profesjonalnie i moim zdaniem korepetycje online z Anią są równie skuteczne jak zajęcia w cztery oczy, gorąco polecam.

avatar
Pamela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2015

Przemiła, pracowita, cierpliwa osoba, dla kórej biologia jest największą pasją! Jeszcze nigdy nie dostałam takiej ilości materiałów z biologii!!! Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, poprzez "luźne", życiowe podejście do przedmiotui, Pani Ania zaraża chęcią szukania odpowiedzi po co? jak? i dlaczego?
Gorąco Polecam !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2015

Przygotowywałam się z Anią do konkursu przedmiotowego. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Ania potrafi motywować, jest cierpliwa i bardzo zaangażowana w to co robi. Dzieli się bardzo przydatnymi materiałami. Jeżeli kiedyś będę potrzebowała korepetycji z biologii na pewno zgłoszę się do niej jeszcze raz.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Uczyłem się już z paroma korepetytorami i mówiąc krótko, wszyscy po prostu chowają się za Ania :) jeśli szukasz przepustki do swojego sukcesu to tylko tutaj ja znajdziesz. Ania ma ogromną wiedzę, przekazuje ja z łatwością, mobilizuje do pracy, daje super materiały z których nauka jest jeszcze łatwiejsza i motywuje bo wiadomo każdemu czasem się chce trochę mniej, a kiedy przychodzisz na zajęcia to wychodzisz z mega energia i chęcią działania :) polecam lekcje u Ani każdemu!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Z Anią pracuję już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Potrafi zarazić pasją do nauki. Wszystkie tematy przerabiamy bardzo dokładnie, efekty pracy było widać już po paru zajęciach. Bardzo polecam :) .

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 marca 2015

Do Ani zgłosiłam się parę miesięcy przed maturą. Ćwiczymy do matury przez skypa. Wiadomo, że najlepiej spotkać się "na żywo", ale na odległość też odpowiednie przygotowanie też jest możliwe i dzięki Ani efektywne. Mobilizacja jest najważniejsza i Ania potrafi zmobilizować. Ma dużą wiedzę, którą chętnie przekazuje. Udostępnia wiele ciekawych materiałów. Gorąco polecam korepetycje u Ani :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Najlepsza korepetytorka jaką mogłam spotkać! Cierpliwa, zaangażowana w to co robi - daje mnóstwo materiałów od siebie przy tym jest zawsze przygotowana do zajęć. Do każdego ucznia pochodzi indywidualnie, widać, że w 100% zależy Asi by uczeń osiągnął swój cel . Naprawdę polecam, jest super !

Anna Kupryjaniuk

Asi? Och dziękuję za tak miłe słowa ! ;D

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji.
Ania w każde zajęcia wkłada dużo serca i sprawia, że nauka biologi staję się przyjemnością. Dzięki materiałom, które dostaje na korepetycjach, jestem w stanie dużo nauczyć się w domu. Mimo, że nigdy nie byłam orłem z biologi wierze, że dzięki korepetycjom osiągnę na maturze zadowalający wynik.
Jak najbardziej polecam. :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2014

Gorąco polecam korepetycje u Ani! Są one na prawdę bardzo skuteczne. Ania wyjaśnia mi wszystkie zagwozdki z zaangażowaniem i cierpliwością, a materiały które od niej otrzymuję są bardzo pomocne przy nauce w domu. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, przy której nauka biologii staje się znacznie łatwiejsza. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2014

Przygotowywuję się do matury i dzięki Ani i jej materiałom lepiej mi się uczy. Wyjaśnia jakie odpowiedzi byłyby zaliczane lub nie i dlaczego. Wyjaśnia wiele, prowadzi zajęcia z zapałem i zawsze jest optymistycznie nastawiona do zajęć.
Polecam! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2014

Dawno nie spotkałam tak zaangażowanego korepetytora!
Ania jest pełna optymizmu, zawsze przygotowana do zajęć i przede wszystkim kompetentna. Nie przeszkadzają jej dziwne pory zajęć co przy moim napiętym grafiku jest ogromnym plusem.

Robimy mnóstwo zadań, Ania wskazuje to na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, bardzo pilnuje bym odpowiadała zgodnie z tzw kluczem. Aż dziw ,że studiując 2 tak wymagające kierunki można jeszcze wkładać tyle serca w uczenie innych!
Z całego serca polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.