Katarzyna Borek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zamość
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, zapraszam na zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej! Chętnie nadrobię zaległy materiał czy przygotuję dziecko/ucznia do sprawdzianu czy kartkówki. A może należy przypomnieć materiał z ostatnich zajęć? Proszę o kontakt, pracuję metodami aktywizującymi tak, by uczeń nie nudził się, indywidualnie podchodzę do każdego ucznia. Pracuję na swoich materiałach. Jesli jest potrzeba pracuję na materiałach ucznia. Wszystko zależy od pomocy uczniowi. Bo najważniejsze, aby uczeń dobrze czuł się w swojej klasie…

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek13:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek13:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela14:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Humanistyczno- Przyrodniczy
Magister
Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.