Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piła

Opis ogłoszenia

Zajęcia organizowane przez naszą szkołę odbywają się w domu ucznia lub w miejscu jego pracy - to lektor przyjedzie do Ciebie bezpłatnie w każde miejsce na terenie miasta Piła.
Elastyczne terminy zajęć, zindywidualizowany program nauczania, najlepsze ceny na rynku (od 9 zł do 44 zł za 60 minut w zależności od liczby osób na lekcji) to tylko niektóre z naszych atutów. Naukę możesz rozpocząć w każdym momencie trwania roku szkolnego. Przygotujemy Cię do matury, egzaminu gimnazjalnego i prawie wszystkich egzaminów językowych.
Sprawdź nas już dziś! Zapytaj o nasz okres próbny.

________________________________________ ___

Dołącz do nas na facebook’u i sprawdzaj nasze promocje na nowy rok szkolny.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.