Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Lublin

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2013 - 10.2018
  Katolicki Uniwersytet Lubelski
  Magister
  Filologia Angielska
  Kursy i szkolenia
  .
  TEFL ( Teaching English as a Foreign Language)
  Doświadczenie
  09.2009 - aktualnie
  Nauczyciel Angielskiego
  9 lat nauczania

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 11
  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 września 2019

  Bardzo polecam zajęcia z Łukaszem! Przyjazna atmosfera, uśmiech i pozytywne nastawienie sprawiają, że stres związany z mówieniem znika! :) świetne podejście do ucznia i indywidualnych potrzeb nauczania

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2019

  Bardzo sympatyczny i otwarty nauczyciel, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, zachęcający do dalszej nauki :)

  avatar
  Marlena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 maja 2019

  Przygotowywałam się z Łukaszem do matury rozszerzonej z angielskiego i naprawdę polecam każdemu. Lekcje w miłej atmosferze, bezstresowa nauka, duże zaangażowanie ze strony nauczyciela, mnóstwo materiałów dodatkowych oraz cenne wskazówki pomocne na maturze.

  avatar
  Manuela
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 maja 2019

  Miałam okazję współpacwać z Panem Łukaszem 2 lata. Lekcje odbywały się w bardzo miłej atmosferze, nie było żadnych napięć i przez to nie trzeba było się stresować, a przy okazji było trochę śmiechu. Widać duze doświadczenie i przede wszystkim duży wkład i zaangażwanie w jego pracę. Przez okres nauki moje zdolności językowe znacznie wzrosły i dobrze byłam przygotowana do matury. Poprzez duże doświadczenie wiedział co mi sprawia problemy i wszystko doskonale wyjaśnił. Angielski stał się o wiele prostszy i przyjemnijszy. Bradzo polecam !

  avatar
  Anielka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 maja 2019

  Jak najbardziej polecam lekcje z panem Łukaszem. Miła atmosfera i zawsze rzetelnie zaplanowane zajęcia, podczas których stres nie istnieje :) Wspólna nauka bardzo mi pomogła na nowo polubić język angielski, uwierzyć w siebie i swoje możliwości, a przede wszystkim znacząco pogłębiła wiedzę. Za duży plus uważam możliwość omówienia, które typy zadań i zakres materiału sprawiają najwięcej problemów i temu właśnie poświęcaliśmy najwięcej uwagi, co w dużym stopniu przyczyniło się do poprawy wyników. Dodatkowo, ciekawe i niemonotonne prace domowe sprawiały, że aż chciało się je odrabiać i zachęcały do samodzielnej nauki oraz poświęcania więcej czasu językowi angielskiemu. Pozdrawiam

  avatar
  Filip
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 grudnia 2018

  Z pomocy Łukasza korzystam już drugi rok. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji, których on udziela. Dzięki niemu uwierzyłem we własne możliwości w nauce języka angielskiego i poprawiłem swoje oceny. Podczas nauki panuje koleżeńska atmosfera. Serdecznie polecam

  avatar
  Emila
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 grudnia 2018

  Serdecznie polecam Łukasza :) zajęcia przebiegały w przyjemnej i bezstresowej atmosferze, a Łukasz był zawsze dobrze przygotowany do zajęć. Moje zajęcia miały charakter konwersatoryjny, zależało mi na poprawie języka mówionego oraz na ogólnym przypomnieniu sobie angielskiego, którego nie używałam przez jakiś czas. Uważam że zajęcia z Łukaszem dały mi bardzo dużo, nie tylko poprawiłam angielski, ale także zwiększyła się moja pewność siebie i wiara we własne umiejętności. Bardzo pozytywne w lekcjach z Łukaszem było również to, że materiał dostosowywany był do tego na czym w danym momencie mi zależało. Łukasz pod tym względem jest bardzo elastyczny :) I najważniejsze, dzięki zajęciom z Łukaszem i poprawie mojego angielskiego zmieniłam pracę na lepszą :)
  Jedyny minus w korkach z Łukaszem jest taki, że jest on dostępny tylko na terenie Lublina :(
  z tego względu że ciężko w dzisiejszych czasach o dobrych nauczycieli, zabieram go ze sobą do Krakowa i będziemy kontynuować naukę na Skypie :)

  avatar
  Katarzyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 lipca 2018

  Bardzo polecam Pana Łukasza:), w przeciągu 7 misięcy zdobyłam większą wiedzę i umiejętnosci językowe, niż przez 11 lat nauki w szkole językowej. Nasze zajęcia opierały sie głownie na ćwiczeniu mowy: płynności i wymowy słownictwa oraz na krótkich wstawkach z gramatyki. Super organizacja zajęć, indywidualne podejście i przemiła atmosfera, zupełnie bezstresowa :). Dwie godziny zegarowe mijały jak 45 min. Jeśli dla kogoś język angielski jest "piętą Achillesową" i jeszcze nie mieliście dobrego nauczyciela to naprawdę warto spróbować. Ja osobiście jestem zadowolona z zajęć w 100%!!!

  avatar
  Urszula
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 lipca 2018

  W minionym roku szkolnym pan Łukasz udzielał lekcji z jęz. angielskiego moim córkom (16 i 14 lat). Starsza córka, dzięki wspólnym lekcjom z panem Łukaszem została bardzo dobrze przygotowana do egzamninu gimnazjalnego z jęz. angielskiego. Młodsza córka, uczennica klasy VII, po wspólnych lekcjach z p.Łukaszem, bardzo dobrze napisała test kompetencji co spowodowało, że została przeniesiona w drugim semestrze do grupy zaawansowanej.
  Moje lekcje z p.Łukaszem miały charakter konwersacji, przebiegały w koleżeńskiej, dobrej atmosferze, pozwalały na poszerzenie słownictwa i przełamanie bariery językowej. Obie córki chętnie uczestniczyły w lekcjach z p.Łukaszem, który w bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę, jest sympatyczny, a atmosfera lekcji bardzo koleżeńska. Polecamy.

  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 września 2017

  Polecam, super nauczyciel pomógł mi w przygotowaniu do matury rozszerzonej, po naszych spotkaniach znacznie poprawiłem wymowę oraz gramatykę. Lekcje przebiegały w atmosferze koleżeńskiej co jak dla mnie było miłą odmianą i przyniosły świetne rezultaty.
  Pozdrawiam

  avatar
  Kamila
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 września 2017

  Polecam korepetycje u Pana Łukasza w 100%. Moje dwie córki (11 oraz 17 lat) uczęszczały na korepetycje u Pana Łukasza. Pan Łukasz świetnie przygotował moja starsza córkę do testu gimnazjalnego. W trakcie roku szkolnego żadna z nich nie miała problemów z bieżącym materiałem, co więcej obie znacznie wyróżniały się na tle swoich klas (opinia nauczycieli). Korepetycje przebiegały w bardzo sprzyjającej atmosferze, a Pan Łukasz swoim podejściem zachęcił moje córki do nauki języka. Jest to nauczyciel odpowiedzialny, punktualny, wymagający ale też wyrozumiały. Obie moje córki były zawsze zachwycone zajęciami. Polecam z czystym sumieniem!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.