Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Ząbki
Marki
Józefów
Otwock
Łomianki
Legionowo

Robert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Robert

O mnie

Absolwent historii, doświadczony nauczyciel historii i WOSu, korepetytor i prowadzący kursy maturalne

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1988 - 08.1993
Uniwersytet Warszawski
Magister
historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Pan Robert nauczał mnie historii przez cały rok szkolny ostatniej klasy liceum. Mimo, że historia nie należała do moich najbardziej ulubionych przedmiotów, potrafił zainteresować mnie materiałem i ułatwić przyswajanie wiedzy historycznej przed egzaminem maturalnym. Pan Robert jest bardzo miły i przyjazny. Bardzo polecam.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2014

Zdecydowanie polecam korepetycje u p. Roberta, bardzo fajnie prowadzone zajęcia, kompetetnie, zostałam gruntownie przygotowana do olimpiady i matury. Poza tym duża terminowość spotkań.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2013

Miałam spore kłopoty w szkole z historią, poprawka w ostatnie wakacje, i bardzo skorzystałam z pomocy pana Roberta. A teraz historia idzie mi znacznie lepiej.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2013

Bardzo dobre przygotowanie do matury, solidne, systematyczne, z regularnie odbywanymi zajęciami, wyczerpujące, dzięki temu dostalem z rozszerzonej historii ponad 90 %, a z WOS ponad 80 %. Rekomenduję.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.