Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Gliwice (Kopernik)
Katowice
Zabrze
Ruda Śląska
Bytom
Pyskowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Sztuki plastyczne są moją pasją. Z wykształcenia grafik, magister sztuki. Prowadzę kursy rysunku i malarstwa, dla wszystkich którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i rozwijać talent, a przy tym dobrze się bawić ;).

Z radością poprowadzę zajęcia z dziećmi, by rozbudzić ich kreatywność oraz wyobraźnię. Ale zapraszam też młodzież i dorosłych, która chce ma artystyczne aspiracje, bądź chce dostać się na studia o profilu artystycznym czy architektonicznym.

Do każdego podchodzę indywidualnie, więc w zależności od oczekiwań i Twoich (bądź Twojego dziecka) predyspozycji będziemy poznawać kolory, sposoby rysunku, rysunek postaci, portret, martwa natura, pejzaż, kolaż.

W razie pytać zapraszam do kontaktu ;)
pozdrawiam serdecznie!
Monika

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.