Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gliwice (Kopernik)
Katowice
Zabrze
Ruda Śląska
Bytom
Pyskowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski35 - 50 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Udzielam lekcji/korepetycji/konwersacji zarówno dzieciom ( doświadczenie w pracy z dziećmi) jak i dorosłym, na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym. Czasowo jestem dość elastyczna. Konwersacje również na skypie lub dojazdem.. Studiowałam oraz pracowałam we Francji . Dobrze znam język oraz kulturę francuską. Polecam się szczególnie osobom chcącym podszkolić swoje praktyczne umiejętności językowe, konwersować, podszkolić wymowę, tak, by w kontakcie z francuzami być rozumianymi i ich rozumieć.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.