Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Katowice
Gliwice

Opis ogłoszenia

Hej!
Jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Dodatkowo studiowałam w Lyonie na uczelni Ecole Supérieure d’Architecture Intérieure de Lyon.
Chętnie nauczę Cię podstaw rysunku i malarstwa, poszerzę znajomość warsztatu. Jeśli chcesz dostać się do Liceum Plastycznego lub na studia związane ze sztuką to dobrze trafiłeś/łaś, ponieważ mogę pomóc Ci złożyć dobrą teczkę oraz zdradzić tajniki dobrego rysunku/ malarstwa oraz przygotować do egzaminu wstępnego.
Jestem laureatką wielu konkursów plastycznych w zasięgu ogólnopolskim
i międzynarodowym.

W razie pytań proszę pisać/dzwonić :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.