Monika Lesiak

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!
Rzetelna, solidna i SKUTECZNA nauka języka . Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Pomagam w pogłębianiu wiedzy, nadrabianiu zaległości, pisaniu wypracowań, prac domowych, przygotowaniu do certyfikatów językowych, egzaminów gimnazjalnych i matury. Prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Sama posiadam następujące certyfikaty: ZOP (Zentrale Oberstufenprüfung), ZMP (Zentrale Mittelstufenprüfung) oraz ZD (Zertifikat Deutsch). Mam kontakt z żywym językiem, gdyż studiowałam w Niemczech, a w pracy posługuję się codziennie niemieckim.
Nauka języków obcych jest moją pasją. Pomogę sprawić, że ten język stanie się łatwiejszy i przyjemniejszy, wykorzystując różnego rodzaju materiały pomocnicze do nauki. Korepetycje odbywają się w PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE.
Serdecznie zapraszam!
DOJEŻDŻAM! Tel. 603033522

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.