Monika Kwiecień

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (Centrum)

Opis ogłoszenia

Nauka czytania, nauczanie początkowe, dysleksja

Serdecznie zapraszam dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na przyjazne i kreatywne zajęcia wspomagające naukę czytania. Podczas pracy z dzieckiem wykorzystuję elementy metody symultaniczno-sekwencyjnej, która uczy czytania przez znaczenie, dokonywania syntezy, rozwija system językowy, a przede wszystkim usprawnia sam proces przyswajania umiejętności czytania. Na zajęcia w szczególności zapraszam dzieci z ryzykiem dysleksji oraz dysleksją, które mają problem z płynnym czytaniem i rozumieniem tekstu.
Z wykształcenia jestem logopedą i filologiem polskim, a także absolwentką studiów dziennikarskich i przygotowania pedagogicznego. Do nauki czytania wykorzystuję elementy wiedzy nabytej podczas szkolenia: Symultaniczno – sekwencyjna nauka czytania (Centrum Metody Krakowskiej). Obecnie praktykuję w prywatnym gabinecie logopedycznym w centrum Szczecina.

Serdecznie zapraszam na konsultacje.
Cena od 50 zł.Monika Kwiecień

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.