Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kielce
Pińczów
Skarżysko-Kamienna
Jędrzejów
Busko-Zdrój

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Monika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 września 2021

Niestety, zapowiadało się, że będzie ok. 50 zł /godz.zgodnie z opiniami, które przeczytałam. Zapłaciłam z góry 100 zł za lekcję zrealizowaną i kolejną bo Pani nie miała wydać reszty (bez pokwitowania). Niestety na kolejnych lekcjach już się nie pojawiła przysyłając już tyko dziwne smsy, że nie ma czasu, jest zarobiona, będzie jutro i że przeprasza i oddzwoni. Minął już trzeci tydzień i kamień w wodę. Pomimo oferty 50 zł dopłaciłam do interesu 50 zł. Wszystko rozumiem, że się Pani rozmyśliła, ale trzeba być uczciwym, rozliczyć się i po prostu powiedzieć, że mi nie pasuje i byłoby wtedy w porządku. Tak działają oszuści. Nie polecam tej pani!!!!!!!

Monika

Szanowna Pani Iwono, ale to chyba opinia nie o mojej pracy... a przemawia za tym chociażby stawka za zajecia. Ja pracuje zgodnie z ogłoszeniem za 200 zł za 90 minut, więc chyba nie mój profil powinien być adresatem Pani opini.
Jeżeli poszukuje Pani profesjonalisty do współpracy, to zapraszam. Stawka w ogłoszeniu.
Miłego dnia!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.