Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Szczecin
Stargard Szczeciński
Gdańsk
Kraków
Warszawa
Poznań
Wrocław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Hochschule Magdeburg Stendal
Internationale Fachkommunikation und Übersetzen
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2018

Bardzo dobra korepetytorka, cierpliwa, sympatyczna i świetnie tłumaczy różne zagadnienia. Polecam!

avatar
Remi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2017

Rewelacyjna nauczycielka. Nie wiem jak ona to robi ale zaczalem rozmawiac na kazdy temat po niemiecku. Lekcje sa przyjemnoscia a niie obowiazkiem. Skromna i skuteczna

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2017

Goraco polecam. Nauczanie dostosowane indywidualnie do ucznia. Brak typowych szkolnych schematow. Elastyczny czas. Mila sympatyczna atmosfera. Profesjonalizm 100%!!!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2017

Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Doskonałe przygotowanie lektorki oraz materiałów do każdych zajęć, co najważniejsze dostosowanych do nauki online. Lekcje są dynamiczne i ciekawe. Sposób prowadzenia zajęć przez Panią Monikę jest bardzo efektywny dla ucznia. Polecam wszystkim! :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

Swietna nauczycielka! Tlumaczy w bardzo latwy do zrozumienia sposob, nauczylem sie bardzo duzo w krotkim czasie. Z calego serca polecam!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

Monika to osoba, ktora z pasją przekazuje swoją wiedzę. Jest bardzo cierpliwa,tlumaczy nieskomplikowanie i potafi wpoić wiedzę do głowy na wiele sposobów, nawet bardzo opornym uczniom takim jak ja :) Zaraziła mnie pasja do jezyka niemieckiego poprzez rozmowę, która po kilku miesiącach nie sprawia mi już żadnych problemów. BARDZO POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.