Monika Kałuża

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Biznescena do ustalenia

Monika Kałuża

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Wprowadzam na rynek aplikację - grę, która mobilizuje do robienia 10k krokow dziennie, nasi użytkownicy zyskują zdrowie i pieniądze, chcesz pomóc w testowaniu? Daj znać, pogadamy

Szukam też partnerów biznesowych/influenserów ze świata sportu, promujących zdrowy styl życia - jeśli chcesz przy tym zarabiać dobre pieniądze - chętnie Ci o tym opowiem (ps. nie musisz być influenserem, wystarczy, że chcesz współpracować)
Zapraszam na kawę biznesową

Nr telefonu 721 315 458
Monika Kałuża

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.