Monika Czubak

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Szczecin
Koszalin
Stargard Szczeciński
Kołobrzeg
Świnoujście
Szczecinek
Police
Wałcz

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycje z TERMODYNAMIKI. Przygotuję Cię do kolokwium z tego przedmiotu. W szybki sposób nauczysz się ze mną obiegów, entropii, entalpii, pracy absolutnej, użytkowej i technicznej i wielu innych zagadnień . Jeśli masz problem ze zrozumieniem tej tematyki to koniecznie napisz. Wiem doskonale jak w szybki sposób Cię tego wszystkiego nauczyć. Nauczanie tego przedmiotu sprawia mi dużą przyjemność. Robię to z pasją. Napisz maila! Na pewno odpowiem.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
gość
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 listopada 2017

Nie odpowiada na maile, nie poważne podejście do sprawy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.